Sinpaş Boulevard Çankaya Konut Projesi Ön Satışa Çıktı

Ankara konut projeleri yakından takip edilmeye devam ederken Türkiye'nin en büyük konut üreticileri arasında yer alan Sinpaş Boulevard Çankaya konut projesi için ön satışa çıktı.
Sinpaş Boulevard Çankaya Konut Projesi Ön Satışa Çıktı

Çankaya konut projeleri ile yatırımcıların gözde bölgesi olarak yükselmeye devam ederken bölgeye yeni bir yatırım müjdesi de Sinpaş tarafından verildi.

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketleri arasında yer alan Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilecek olan Sinpaş Boulevard Çankaya konut projesi için ön talep toplamaya başladı.

SİNPAŞ ÇANKAYA BOULEVARD KONUT PROJESİ ÖN TALEP TOPLAMA DÖNEMİ BAŞLADI!

Türkiye'de gerçekleştirmiş olduğu konut projeleri ile adından söz ettirmeye devam eden Sinpaş Ankara konut projeleri içerisinde yer alan Boulevard Çankaya konut projesi için ön satışa çıktığını duyurdu.

2021 yılında da yatırımlarına hız kesmeden devam eden SİNPAŞ tarafından yapılan açıklama kapsamında Boulevard projesi için biri Ankara'da diğeri ise ikisi İstanbul'da olmak üzere 3 yeni projeye başlayacağını açıkladı.

Sinpaş Boulevard Sefaköy ve Sinpaş Boulevard Finans Şehir İstanbul konut projeleri arasında yer alırken Sinpaş Boulevard Çankaya ise Ankara konut projeleri arasında yer aldı.

Ankara Çankaya konut projeleri arasında yer alan Sinpaş Boulevard Çankaya konut projesi kapsamında 15 ve 30 katlı 4 blok halinde yükselecek 364 konut üretilecek. Bu konutlar 2+1 daire, 3+1 daire ve 4+1 daire olmak üzere farklı tiplerde üretilecek.

Ön talep ise sadece şu anda 2 blok için açılmış durumda.

SİNPAŞ ÇANKAYA BOULEVARD KONUT FİYATLARI NE KADAR, KAÇ TL?

Proje için şu anda ön talep toplama başvuruları kabul edilirken henüz ödeme seçenekleri ve konut fiyatları ilan edilmedi. Projenin tahmini teslim projesi 2023 yılının Aralık ayı olarak duyuruldu.