15 Temmuz Sonrası Konut Sektörü

15 Temmuz sonrası konut sektöründeki gelişmeler olumlu izlenimler uyandırdı. İnşaat sektörü hayatımızın en vazgeçilmez ve asla eskimeyen her zaman popülerliğini koruyan sektör olarak devam etmektedir. İnşaat sektörüyle birlikte özellikle toplum olarak en çok dikkatimizi çeken parametrelerin ilk sıralarına sahip olan konut sektörüdür.
15 Temmuz Sonrası Konut Sektörü

15 Temmuz sonrası konut sektöründeki gelişmeler olumlu izlenimler uyandırdı.

İnşaat sektörü hayatımızın en vazgeçilmez ve asla eskimeyen her zaman popülerliğini koruyan sektör olarak devam etmektedir. İnşaat sektörüyle birlikte özellikle toplum olarak en çok dikkatimizi çeken parametrelerin ilk sıralarına sahip olan konut sektörüdür.İnşaat Sektörünün Göz Bebeği: Konut Sektörü

15 Temmuz Sonrası Konut Sektörü

DKY İnşaat sektörü olan Yönetim Kurulu Başkanı’nın da deyimiyle 15 Temmuz ile birlikte faiz oranın düşmesiyle GYODER ile Emlak Konut’un destekleriyle kampanyalar yapılarak sektör kendisini toparlamış oldu. Ağustos ayı ile Ekim ayı arasında gelişen pozitif büyümeyle birlikte yüzde 40’lara kadar gelişim göstermiştir. Aralık ayı ile birlikte Cumhurbaşkanı’mızın önderliğiyle Dolar bozdurma olayı ile birlikte konut değerlendirmeleri bir hayli artmıştır.

15 Temmuz Sonrası Konut Sektörü

2017 yılının başlarında İnşaat ve Gayrimenkul sektörlerinde kısmen de olsa yavaşlamalar görülmüştür. Daha sonra özellikle Liman Gayrimenkul yatırımlarıyla sektör toparlanarak olumlu hale gelmiştir. Bu yıl zarfı içerisinde uzmanlar tarafından beklenen Konut satışı ise 1.5 milyon seviyesi olarak öngörülmektedir.

Türkiye’de mevcudiyetini sürdüren firmalar için yeni bakış açısına sahip, kendi benliğini koruyan ve devam ettiren sektörler arası rekabeti en adil şekilde sürdüren firmalar , vizyonunu ileriye ve gelişmeye odaklı olarak yurt içi ve yurt dışı projeleriyle hayatına devam ettirdikleri sürece kazanmamaları olanak dışı olacaktır.

15 Temmuz Sonrası Konut Sektörü

Sektör içerisinde yeniliklere açık, tüketici haklarını koruyarak en iyisini en kolay olacak şekilde sunan inşaat sektörü yatırımcılarına toplum daha yakın ve ilgili olarak tercih etmektedir.

DKY İnşaat olarak tüketicilere dair sunduğumuz bu parametrelerde DKY İnşaat’ın yenilikçi ve inovasyon yaklaşımlarıyla tüketicilerin tercih listelerinde ilk sıralara gelmektedir.

Ülke ekonomisini geliştirmek ve güçlendirmek adına büyük gayretler sunan DKY İnşaat, kentsel dönüşüm projeleri de dahil diğer tüketicilerimiz için önem arz eden büyük projelerle yaşamını sürdürecektir.