Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Gayrimenkul Satış İlanları: 3252 M2 Tarla 8.800 TL, Bağ 10, Bahçe, Arsa 18 Bin TL

Bankalardan satılık gayrimenkuller için kamu bankaları yeni ilanları yayımladı. Bankadan satılık arsa, tarla, bağ, bahçe ilanları düşük fiyatları ile satışa sunuldu.
Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Gayrimenkul Satış İlanları: 3252 M2 Tarla 8.800 TL, Bağ 10, Bahçe, Arsa 18 Bin TL

Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank kurmuş oldukları intengo siteleri ile taşınmazlarını ucuz fiyatlarla elden çıkarmaya devam ediyor. İpotekli kredilere karşı teminat olarak gösterilen ve tahsil edilemeyen kredi alacaklarına karşılık el konulan taşınmazlar deyim yerindeyse sudan ucuz fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bankadan satılık gayrimenkuller için yayımlanan ilanlar emsallerinin yarısının bile altında ucuz fiyatlarla satılırken ucuz arsa, tarla ve bağ, bahçe yatırımı yapmak isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. 2022 yılının ilk ilanları bankaların resmi internet siteleri üzerinden yayımlanırken yine ilanlarda düşük tutulan fiyatlar dikkat çekti.

BANKADAN SATILIK ARSA! ZİRAAT BANKASI SATILIK ARSA İLANLARI METREKARE FİYATLARI KAÇ TL?

Kamu bankaları çok sayıda ilanı satışa sunarken ilanlarda yer alan düşük fiyatlar talebi arttırıyor. Arsa yatırımı yapmak istiyorum diyen kişiler için pek çok ilde yer alan arsalar için fırsat ilanları yayımlanırken Trabzon Şalpazarı Dereköy mahallesinde yer alan 112 m2 büyüklükteki arsanın satış fiyatı 18 bin 700 TL, Bitlis Merkez ilçesinde yer alan 182 m2 arsa için ise 18 bin 750 TL fiyat verildi.

ZİRAAT BANKASI SATILIK TARLA İLANLARI!

Tarla yatırımı yapmak isteyen kişilere çok sayıda farklı illere ve farklı fiyatlara sahip seçenekler sunan Ziraat Bankası Konya Hadim Bademli Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 3 bin259 m2 büyüklüğe sahip tarla için 8 bin 800 TL fiyat belirledi. Sitede yer alan en ucuz satılık tarla ilanı bu ilan için verildi.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Gayrimenkul Satış İlanları: 3252 M2 Tarla 8.800 TL, Bağ 10, Bahçe, Arsa 18 Bin TL

Ordu'nun Altınordu ilçesine bağlı olan Aydınlık Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 847 m2 büyüklüğe sahip olan tarla için ise belirlenen satış fiyatı 9 bin TL oldu.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Gayrimenkul Satış İlanları: 3252 M2 Tarla 8.800 TL, Bağ 10, Bahçe, Arsa 18 Bin TLZiraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Gayrimenkul Satış İlanları: 3252 M2 Tarla 8.800 TL, Bağ 10, Bahçe, Arsa 18 Bin TL

ZİRAAT BANKASI SATILIK BAĞ - BAHÇE İLANLARI!

Bankadan satılık bağ ve bahçe ilanları düşük fiyatları nedeni ile vatandaşlar tarafından tercih edilirken Ziraat Bankası bu alanda da çok sayıda taşınmazı düşük fiyatlarla satışa sundu. Mardin Ömerli Duygulu Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 2 bin 389 m2 büyüklüğe sahip olan bağ 11 bin 730 liralık fiyata satışa sunulurken Denizli Çal ilçesinde yer alan bağ ise 10 bin liraya satışa açıldı. Konya Hadim'de yer alan bahçe ise 18 bin 200 TL fiyatı ile alıcısını bekliyor.