Faiz Desteğiyle İhtiyaç Kredisi! Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası Resmi Duyurusu

Devlet bankalarından kredi kullanacaklar için sunulan faiz oranları değişti mi? Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası faiz indirimi, son dakika kampanyaları ve yeni kredi maliyet tabloları.
Faiz Desteğiyle İhtiyaç Kredisi! Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası Resmi Duyurusu

Devlet bankalarından ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm herkes için sunulan kredi faiz oranları desteği ve son dakika faiz indirimi gelişmeleri ile örnek ödeme planlarını hafta ortası oranları ile aktarıyoruz. Nakit desteğe ihtiyacı olanlar için devlet bankalarının sunduğu güncel oranlar haberimizde.

DEVLET BANKALARINDAN GÜNCEL KONUT KREDİSİ FAİZLERİ

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası güncel ihtiyaç kredisi paketlerinde 3 bankanın da farklı kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyaların ilki maaş müşterisi olanlar için geçerli. Devlet bankaları maaş müşterisi olanlara daha uygun faizle daha esnek ödemeli seçenekler sunuyor.

Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi çekecek olanlara banka Standart Kredi Paketi yanında Kamu Çalışanlarına Özel, Emeklilere Özel ve Özel Sektör Çalışanlarına Özel 3 farklı kredi paketi sunuyor. Bu kredi paketleri maaşlarını Halkbank bünyesinden alanlar için geçerli.

Ziraat Bankası ise memur veya özel sektör çalışanları için Çalışanın Artısı Kredi paketiyle kredi veriyor. Emekli müşterilerine ise Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi paketiyle kredi sağlıyor.

Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi paketi standart olup herkes için geçerli.

EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VAKIFBANK'TA

Vakıfbank güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarına bakıldığında bankanın müşterilerine yüzde 1.55 aylık faiz oranıyla kredi sağladığı görülüyor. Bu kredi paketi kredi onayı alabilecek herkes için geçerli.

Faiz Desteğiyle İhtiyaç Kredisi! Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası Resmi Duyurusu

Halk Bankası'ndan kredi kullanacaklar için banka çeşitli paketler ile kredi veriyor. Halkbank'tan maaşını alan herkes için banka aylık yüzed 1.58 faizle ihtiyaç kredisi veriyor. Kamu Çalışanlarına, Emeklilere ve Özel Sektör Çalışanlarına özel olarak hazırlanan kredi paketinde aylık faiz oranı yüzde 1.61 olarak duyuruldu. Halk Bankası standart ve herkes için geçerli olan kredi paketinde ise yüzde 1.69 faizle ihtiyaç kredisi veriyor.

Faiz Desteğiyle İhtiyaç Kredisi! Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası Resmi Duyurusu

Ziraat Bankası'da standart müşteriler için ayrı diğer müşteriler için ayrı faiz oranları sunuyor. Bankanın resmi sitesinden ilan edilen güncel oranlara bakıldığında; maaş müşterisi olanlar için yüzde 1.63 faizle kredi verildiği ilan edildi. Bunun dışında banka Tüketici Ürün Paketi kapsamında müşterilere aylık yüzde 1.59 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlayacak.

SİZE SUNULAN FAİZ ORANLARINI ÖĞRENİN

Bankanın dijital kanalları üzerinden yada banka şubelerinden 3 kamu bankasının size sunduğu özel kredi tekliflerini öğrenebilirsiniz.