1 Mayıs 2022 Ankara'da hangi yollar kapalı, açık? Emniyet Müdürlüğü açıkladı

Ankara Emniyet Müdürlüğü, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü etkinlikleri kapsamında trafiğe kapalı olacak yolları açıkladı.
1 Mayıs 2022 Ankara'da hangi yollar kapalı, açık? Emniyet Müdürlüğü açıkladı

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü etkinlikleri kapsamında Ankara'da bazı yolların trafiğe kapatılacağı duyuruldu. Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafında yapılan açıklamada trafiğe kapalı olan yolların listesi verilirken vatandaşların kullanabileceği alternatif güzergahlar da ifade edildi.

Ankara'da hangi yollar trafiğe kapalı 1 Mayıs 2022?

Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 1 Mayıs Pazar günü 13.00 - 15.00 saatlerinde Anadolu Meydanı'nda 1 Mayıs Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü konulu açık hava toplantısı yapılacağı duyuruldu.

Program sebebiyle, ihtiyaç duyulması halinde 30 Nisan Cumartesi günü saat 23.00'ten itibaren anıt Caddesi'nin Turgut Reis Caddesi ile Anadolu Meydanı arasında kalan bölümü ve buraya açıklan cadde ile sokakların tamamı araç trafiğine kapatılacak.

1 Mayıs Pazar günü saat 08.00'den etkinlik bitimine kadar Anıt Caddesi ve buraya açılan sokakların tamamı çift yönlü, Dögol Caddesi'nin Beşevler Kavşağı ile Anadolu Meydanı arasında kalan bölümü ve buraya açılan cadde-sokakların tamamı çift yönlü olmak üzere;

GMK Bulvarı'nın Strazburg caddesi ile Anadolu Meydanı arasında kalan bölümü tamamı çift yönlü,

Kazım Karabekir Caddesi'nin Hipodrom Caddesi ile Anadolu Meydanı arasında kalan bölümü çift yönlü,

Kazım Karabekir Caddesi'nden Celal Bayar Bulvarı'na bağlantıyı sağlayan yan varyantlar,

Gençlik Caddesi'nin Akdeniz Caddesi kesişimi ile Anıt Caddesi kesişimi arasında kalan bölümün tamamı çift yönlü olarak araç trafiğine kapatılacak.

Emlak365.com