Ceylan İnşaat Fikirtepe'de 2. Projesinin Çalışmalarına Başladı

Ceylan İnşaat, Fikirtepe'de kentsel dönüşüm bölgesi olan alanda inşa edeceği Zer Göztepe projesi ile Fikirtepe'deki ikinci projesini gerçekleştirmiş olacak.
Ceylan İnşaat Fikirtepe'de 2. Projesinin Çalışmalarına Başladı

Ceylan İnşaat, Fikirtepe'de kentsel dönüşüm bölgesi olan alanda inşa edeceği Zer Göztepe projesi ile Fikirtepe'deki ikinci projesini gerçekleştirmiş olacak.

Ceylan İnşaat, inşaat sektöründeki tecrübesini, hayata geçirdiği projelere taşıyarak sektördeki bilirkişiliği ödüllendiriyor. Ceylan İnşaat, Fikirtepe'de hayata geçireceği ikinci projesi Zer Göztepe için hazırlıklara başladı.

Ceylan İnşaat’ın Fikirtepe'de 2. Projesi

İlbank ve KİPTAŞ ortaklığı ile hayata geçen Zen Göztepe projesi, 105.000 metrekare alan üzerine konumlanacak. Zer Göztepe projesi, İller Bankası garantör ortaklığı ile Ceylan İnşaat'ın projesi olarak inşa edilecek.

Ceylan İnşaat'ın hayata geçireceği Zer Göztepe projesi, İller Bankası garantör ortaklığı ile 15 dönümlük arsa üzerine konumlanacak. Hayata geçirilecek Zer Göztepe projesi 3 panoramik bloktan meydana gelecek.

İçerisinde 1+0 daire şeklinden, 5+1'e kadar farklı konut tipleri barındıran Zer Göztepe projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri, 60 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor. Farklı konut tiplerini bir arada barındıran proje, 360 derece yaşam konsepti ile inşa edilerek alıcılarına sunuluyor.

Teslim Tarihi Öne Alınabilir

Ceylan İnşaat'ın, Fikirtepe'deki kentsel dönüşüm bölgesinde yer alan Zer Göztepe projesi, Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nın ardından hayata geçireceği ikinci proje oluyor. Zer Göztepe projesinin tamamlanarak teslim edilme süresinin 3 yıl olarak belirleyen Ceylan İnşaat, projenin daha erken teslim edilmesi için çalışmalara hız verileceğini ifade etti.

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mumammer Ceylan, kentsel dönüşümün Türkiye'nin gündeminde yer aldığını vurgulayarak; "İnşaat sektörü özelinde Türkiye’nin gündemi kentsel dönüşüm. Türkiye için önemli bir dönüm noktası olan böylesine büyük bir projede Ceylan İnşaat olarak yer almaktan çok mutluyuz.

Fikirtepe bizim için çok önemli. Devlet kanalının da bu bölgeye önem vermesi sayesinde bürokratik engellerin azalmasıyla ikinci projemiz olan Zer Göztepe’yi İller Bankası ve KİPTAŞ ortaklığıyla hayata geçirdik. 85 milyon dolarlık bir yatırım maliyetiyle hayat bulacak olan yeni projemizi 3 yıl içinde alıcılarına teslim etmeyi amaçlıyoruz. Bu projemizin bitimde yeni projelerde alıcılarımızın karşısına çıkmak en büyük arzumuz" açıklamasını yaptı.