Demet Akalın'ın Kızı Hira'ya Rüya Gibi Doğum Günü

Demet Akalın dört yaşına giren kızı Hira’nın yeni yaşını görkemli bir parti ile kutladı.
Demet Akalın'ın Kızı Hira'ya Rüya Gibi Doğum Günü

Demet Akalın dört yaşına giren kızı Hira’nın yeni yaşını görkemli bir parti ile kutladı.

Partide Çiftin Sevenleri Yalnız Bırakmadı


Verilen parti de Demet Akalın Ve Okan Kurt’un yakın dostları partiye katıldılar. Aynı zamanda partiye katılan ünlü isimler de vardı. Patiye katılan ünlü isimlerden bazıları Seda Sayan, Işıl Reçber, Simge Sağın, Gülşah Saraçoğlu, Ebru Destan, Nagihan Karadere ve Özlem Yıldız bu isimlerden bazılarıydı. Katılanlar arasında yer alan Seda Sayan ile Demet Akalın küslüğü geçtiğimiz günlerde sona ermişti. Demet Akalın partiye katılan Seda Sayan ile parti de poz vermeyi ihmal etmedi.

Demet Akalın'ın Kızı Hira'ya Rüya Gibi Doğum Günü

Parti Konsepti Neydi?


Demet Akalın’ın kızı için hazırladığı görkemli partinin konseptinde ağırlıklı olarak çizgi film karakteri olan Mickey Mouse kullanılmıştı. Kapıdan karşılama olarak pembe balonlar ile gerçekleştirilmiş olan bir Mickey Mouse Karşılama Balonları yer almaktaydı. Etrafta gezinen Mickey Mouse kostümlü kişiler ve farklı çizgi film karakterlerinin kostümleri, Mickey Mouse taçları ve Mickey Mouse ve arkadaşlarından oluşan görkemli bir pasta partiye damga vuran detaylar arasında yer almaktaydı. Çocukların vücutlarına ve yüzlerine resim yapan kişilerin partiye gelmesi ile birlikte Hira yüzüne ve kollarına resimler yaptırdı. Bu durumdan çok hoşlanan Hira vücuduna resim yaptırırken yanında babası ile birlikte durdu. Hira parti boyunca parti alanında yer almakta olan oyunlar ile oynadı.

Demet Akalın'ın Kızı Hira'ya Rüya Gibi Doğum Günü

Fatih Ürek Büyük Jest Yaptı


Fatih Ürek, Demet Akalın’ın kızı Hira’nın dördüncü yaş gününde aldığı hediye ile büyük jest yaptı, Fatih Ürek, Demet Akalın’ın kızı Hira’ya doğum günü hediyesi olarak beşi bir yerde verdi.

Demet Akalın ve Ailesinin Şıklığı Gözlerden Kaçmadı


Demet Akalın kızı için gerçekleştirdiği görkemli partide şık ve spor bir giyim tarzı ile yer aldı. Spor olmasına rağmen giydiği kıyafetler ile gözleri üzerine çekmeyi başardı. Demet Akalın’ın yanı sıra kızı Hira da partide giydiği kıyafetler ile annesine benzediğini bir kez daha göstermiş oldu.

Hira Evine Birçok Hediye İle Döndü


Partiye katılanların aldığı birbirinden güzel hediyeler Hira’nın görkemli yaş günü partisinden birçok hediye ile dönmesini sağladı.