Duayen iş adamı Sedat Kılınç artık kendi projelerini üretecek!

Kayseri’de gayrimenkul sektörü denilince ilk akla gelen isimlerden olan, sektörün duayen isimlerinden Sedat Kılınç artık kendi projelerini üretecek.
Duayen iş adamı Sedat Kılınç artık kendi projelerini üretecek!

Kayseri’de gayrimenkul sektörü denilince ilk akla gelen isimlerden olan, sektörün duayen isimlerinden Sedat Kılınç artık kendi projelerini üretecek.

Çok uzun yıllardır inşaat sektörünün bilinen markası Suat Altın İnşaat’ta yönetim kurulu üyeliği ve genel müdürlüğü yaparak sektörde gurur verici, inovatif ve ödüllü projelerle binlerce kişiyi ev sahibi yapan Sedat Kılınç, yıllar içerisinde kazandığı deneyimlerle şimdi kendi inşaat firmasını Sedat Kılınç İnşaat markası üzerinden kendi projelerini Kayserililerin beğenisine sunacak.

İnşaat sektöründe ve konut projelerinde özgün işler yapabilmek için uzun yılların know-how’ına ihtiyaç olduğunu belirten Sedat Kılınç, “En verimli dönemimizdeyiz, yapacağımız konut projelerinin alt yapısını da oluşturduk, Kayseri konut piyasasında devrim sayılabilecek işlerimiz olacak. Şuan tatlı bir yoğunluğumuz var, inşallah projelerimizi hem Kayserililerin hem de Kayseri’mize yatırım yapmak isteyen yatırımcıların beğenisine sunacağız.” Şeklinde konuştu.

Sadece Türkiye’de değil dünyada fark yaratacak konut projelerini üretmek istediklerini söyleyen Sedat Kılınç, ilk olarak Kayseri’de Talas ve Sümer projeleriyle çalışmalarını başlatıp daha sonra İstanbul ve İzmir ile çalışmalarına devam etmeyi planlıyor.

Her işte başarının ekip işi olduğunu belirten Sedat Kılınç, sadece Kayseri’nin değil Türkiye’nin kendi alanlarında en uzman kişileriyle ve ekipleriyle çalıştıklarını ifade ediyor.

İş hayatında onlarca yıllık deneyime sahip olan Kılınç, aynı zaman inşaat sektöründe 20’den fazla ödül almış olup, evli ve 4 Çocuk babası.

Aynı zamanda halk müziğine olan ilgisi ile bilinen Sedat Kılınç, Türkiye’nin 2023 hedefleri için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğinin altını çiziyor.

Duayen iş adamı Sedat Kılınç son yaptığı açıklama da gençlere de şu tavsiye de bulunuyor: “Öğrenin, gözlemleyin, planlayın, çalışın ve iş batırmış olsanız bile asla girişimci olmaktan korkmayın!”.

Duayen iş adamı Sedat Kılınç, projelerini yakın zamanda medya ve Türk halkı ile paylaşacağını ifade ederek açıklamalarını sonlandırdı.