House of Cards Dizisi Nerede Çekiliyor?

House of Cards dizisi Michael Dobbs’un romanından ve BBC’de yayınlanan mini seriden uyarlanmıştır. House of Cards dizisi nerede çekiliyor?
House of Cards Dizisi Nerede Çekiliyor?

House of Cards dizisi Michael Dobbs’un romanından ve BBC’de yayınlanan mini seriden uyarlanmıştır. House of Cards dizisi nerede çekiliyor?

İki kez Altın Küre’yi kazanan diziyi televizyona uyarlayan kişi ise Beau Willimon’dur. Netflix yapımı olan dizi politik bir dramdır. İlk sezonu 2013 yılında yayınlanan House of Cards 1 saatlik bölümlerden oluşuyor.House Of Cards Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?House of Cards dizisinin çekildiği yer ABD’nin Washington eyaletidir. Bu eyaletin farklı bölgelerine uğrayan dizinin çekimlerinin en çok yapıldığı yer ise Baltimoe’a 40 mil uzaklıkta bulunan bölgedir.House Of Cards Dizisinin Konusu Nedir?House of Cards dizisinin konusu Frank Underwwod ve eşi Claire Underwood’un hikayesidir. Frank Underwood Güney Karolina 5. Bölgeden demokrat partiye seçilen bir politikacıdır. Underwood ilk olarak Amerika Dışişleri Bakanı olabilmenin hayalini kurar.Ancak bu hayal gerçekleşmez. İstediğini elde etmek isteyen Frank Underwood ise bambaşka planlar içerisine girer. Dizi de tam bu noktada başlıyor. Frank istediğini konuma gelebilmek için bir takım planlar geliştirirken eşi Claire de boş durmayarak dışarıda kendi mücadelesini verir. Claire, Frank’in kazanabilmesi adına çevresindeki herkesi manipüle edebilmek için elinden geleni yapar.House Of Cards Dizisinin Oyuncuları Kimler?House of Cards dizisinin oyuncuları arasında Robin Wright ve Kevin Spacey yer alıyor. İkili Claire Underwood ve Frank Underwood’a hayat veriyor. Doug Stamper’ı canlandıran kişi ise Micheal Kelly’dir. Dizide bu isimlerin yanı sıra Justin Doescher, Derek Cecil, Jayne Atkinson gibi oyuncular da bulunuyor.Emlak365.com