iPhone X Bin Lira Daha Ucuza BİM'de Satılacak!

Ucuz fiyatlı ürünler ile dikkat çeken BİM dönem dönem teknolojik ürünlerde de kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor.
iPhone X Bin Lira Daha Ucuza BİM'de Satılacak!

Ucuz fiyatlı ürünler ile dikkat çeken BİM dönem dönem teknolojik ürünlerde de kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Hatırlanacağı üzere BİM daha öncede Playstation 4 oyun konsolu için benzer bir kampanya sunmuştu. Oldukça yüksek ilgi gören ürün büyük satış rakamına ulaşmış, bunun üzerine ünlü markalar benzer kampanyalara imza atma kararı almıştı.

iPhone X Bim Mağazalarına Ne Zaman Gelecek?


Play Station 4 oyun konsolu yüksek satış rakamlarına ulaşınca Apple firması da benzer bir kampanya düzenlemeye karar verdi. iPhone X Türkiye satış fiyatı oldukça yüksek kaldığı için beklenen ilgiyi görmeyince Apple fiyatları biraz aşağıya çekerek ürünü uluslararası perakende satış noktalarından biri olan ve oldukça fazla sayıda mağazası olan BİM mağazalarında satışa sunmaya karar verdi. Satış için belirlenen tarih ise 9 Mart 2018 Cuma günü olarak belirlendi. Ürün büyük bir olasılıkla sınırlı sayıda geleceği ve satış fiyatı da normal perakende mağazalara oranla çok daha ucuz olacağı için sabah erken saatlerde tükenecek. Bu nedenle ucuz iPhone X almak isteyen kişilerin sabah BİM açılış saati ile beraber kapıda olmaları gerekecek gibi görünüyor.

iPhone X Satış Fiyatı Ne Kadar Olacak?


Normalde iPhone X Türkiye fiyat listesinde 6 bin 500 liralık etiketle raflarda yerini almıştı. Diğer tüm Apple cihazlarda olduğu gibi hızlı bir şekilde fiyatının düşmesi beklenen cihaz bir miktar gerileme yaşayarak 6 bin 99 liraya kadar gerilemişti. BİM iPhone X satış fiyatı ise normal satış fiyatının yüzde 18 altına BİM mağazalarında satışa sunulacak. Yani BİM mağazalarında iPhone X satış fiyatı 4 bin 999 lira olarak uygulanacak.

Garantili ve Orijinal iPhone X Satışı Gerçekleştirilecek


Pek çok kişi iPhone X fiyatı oldukça düşük tutulunca ilk önce orijinal olup olmadığını ardından da garantisini sorgulamaya başladı. Evet, oyun birebir orijinal iPhone X olarak satışa sunulacak. Yine model Apple Türkiye garantili olarak satışa sunulacak ve 2 yıl boyunca Apple firmasının güvencesi altında korumaya alınacak. Yani şu anda teknoloji marketlerinin raflarında 6 bin 99 liraya satılan birebir aynı iPhone X modelini tam 1.100 lira daha ucuza sadece 4 bin 999 lira ödeyerek satın alabileceksiniz. Sizde iPhone X fiyatları için en ucuz fiyat teklifini arıyorsanız bu durumda 9 Mart Perşembe günü saat tam 09.00 itibari ile BİM mağazalarında olmalısınız...