TOGG'dan Bir Heyecanlandıran Paylaşım Daha! Gemlik Tesislerinin Son Hali

Türkiye'nin yerli aracı için inşa edilen Gemlik Fabrikasının son hali video olarak sosyal medyadan paylaşıldı. İşte o görüntüler.
TOGG'dan Bir Heyecanlandıran Paylaşım Daha! Gemlik Tesislerinin Son Hali

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından üretilecek olan yerli araç için geri sayım sürüyor. Merakla beklenen araç üretimi için heyecan her geçen gün artarken TOGG'dan son gelişmelere dair paylaşımlarda geliyor. Son paylaşımda ise aracın üretim merkezi olacak olan Gemlik Tesislerinin son hali aktarıldı.

TOOG GEMLİK TESİSLERİNİN SON HALİNİ

TOGG tarafından üretilecek ve önce yurtiçi pazara daha sonra yurtdışına açılacak araçların üretim merkezindeki inşaat devam ediyor. Tesisin bir bölümünde inşaat çalışmaları devam ederken bir bölümü ise açılmış durumda.

Tesisin son halini merak edenler için ise yeni bir video yayımlandı. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) sosyal medya hesabı üzerinden yayımlanan videoda, Gemlik Tesislerinin son hali aktarılıyor. Yaklaşık bir dakikalık videoda tesis için planan çalışmaların hangi aşamaya geldiği gösteriliyor.

TOGG'un resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, videonun yanında kısa bir açıklamada yer aldı. Tesiste çalışmaların son hızla devam edildiğinin bildirildiği açıklamada "Gemlik Tesisimizdeki çalışmalar planlarımız doğrultusunda hız kesmeden ilerliyor. En son tamamladığımız çalışmaları merak ediyorsanız videomuzu izleyebilirsiniz." ifadeleri yer aldı. Videoda ayrıca inşaat işlemlerine ilişkin bilgilerde verildi.