3S Firuze Konakları Büyük Kazanç Fırsatı Sunuyor

3S Kale Holding tarafından Avcılar'ın en değerli bölgesinde inşa edilen 3S Firuze Konakları, yatırımcılarına yüksek oranda prim fırsatı sunuyor.
3S Firuze Konakları Büyük Kazanç Fırsatı Sunuyor

3S Kale Holding tarafından Avcılar'ın en değerli bölgesinde inşa edilen 3S Firuze Konakları, yatırımcılarına yüksek oranda prim fırsatı sunuyor.

3S Firuze Konakları, 3S Kale Holding tarafından Avcılar'da inşa edildi. 3S Firuze Konakları'nda 523 adet konut ve 45 mağazanın yer alığı proje, Avcılar'ın E-5 aksındaki en büyük projesi olarak kayıtlara geçiyor.

28 Bin Metrekare Alan Üzerine İnşa Edildi

İstanbul Avcılar'ın en değerli bölgeleri arasında yer alan Firuzköy'de, 3S Firuze Konakları hayata geçirildi. En değerli yaşam alanları arasında yer alan Firuzeköy'de hayata geçirilen proje, 28 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırıldı.

523 konutun yer aldığı proje, yatırımcısına büyük oranda pirim elde etme şansı sunuyor. satışa sunulduğu andan itibaren dikkatleri çeken 3S Firuze Konakları, sunduğu ulaşım kolaylıkları ile de tercih edilen yapı halini alıyor.

Yüksek satış kapasitesine sahip olan proje, metrobüse ve E-5'e 800 metre, Florya'ya 7 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 8 kilometre, Ataköy'e ise 12 dakikalık uzaklıkta yer alıyor.

45 Adet Ticari Birime Sahip

Avcılar, Firuzeköye hayata geçirilen projede, 1+1 daire, 2+1 daire, 3+1 daire ve 4+1 şeklinde planlanırken, 68 metrekare ile 195 metrekare arasında değişen konutlardan meydana geliyor. 3S Firuze Konakları projesinde 45 adet ticari birim de bulunuyor.

3S Kale Holding tarafından inşa edilen 3S Firuze Konakları, E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi metrobüs durağı ve yakın zamanda yapımı tamamlanacak olan Yenikapı-Büyükçekmece metrosuna yürüme mesafesinde bulunuyor.

Bunun yanı sıra, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara da yakınlığı ile dikkat çekiyor.

3S Firuze Konakları Fiyat Aralığı

Avcılar’da inşa edilen proje, 2018 yılının son çeyreğinde tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

1+1 daireler 399 bin TL'den,

2+1 daireler 641 bin TL'den,

2+1 dubleks daireler 567 bin TL'den,

3+1 daireler 853 bin TL'den,

4+1 daireler ise 975 bin TL'den başlayan fiyatlar ile alıcılarına sunuluyor.

3S Kale Holding tarafından Avcılar’da inşa edilen 3S Firuze Konakları’ndan konut sahibi olmak isteyenlere, yüzde 20 peşinatla 36 ay, yüzde 30 peşinatla ise 48 ay vade farksız taksit fırsatı da sunuluyor.