3S Firuze Konaklarında Sona Yaklaşıldı

3S Kale Holding tarafından yüksek kalite anlayışı, malzeme seçimi ve usta işçilik ile inşa edilen 3S Firuze Konutlarının yüzde 60'ı tamamlandı.
3S Firuze Konaklarında Sona Yaklaşıldı

3S Kale Holding tarafından yüksek kalite anlayışı, malzeme seçimi ve usta işçilik ile inşa edilen 3S Firuze Konutlarının yüzde 60'ı tamamlandı.

3S Kale Holding tarafından hayata geçirilen, 3S Firuze Konaklarının inşaatı hızla devam ediyor. Avcılar Firuzköy bölgesinde inşa edilen proje, hem yatırım yapmak isteyenlerin hem de hayallerindeki eve sahip olmak isteyenlerin dikkatini çekiyor.

3S Kale Holding tarafından hayata geçirilen, 3S Firuze Konaklarında konut fiyatları 399.000 TL'den başlıyor. Ödeme kolaylıkları sunan 3S Kale Holding, firma vadesiyle ’48 ay, 0 faiz’ avantajının dışında, peşin ödemede yüzde 13 indirim fırsatı sunuluyor.

Teslim Tarihi Öne Çekildi

3S Firuze Konakları projesinde inşaat çalışmalarının yüzde 60'ı tamamlanmış durumda. Proje kapsamında yer alan dairelerin anahtar teslim tarihi daha önce 2019 olarak belirtilirken, daha erken bir tarihte tamamlanacağı belirtildi.

3S Firuze Konakları projesinin ilk anahtar teslim tarihi 2018'in son çeyreği olarak planlanıyor.

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla, kiralarının yüksek olacağı düşünülüyor.

Hayat Başlayınca Yüzde 40 Değerlenecek

3S Firuze Konakları projesinin tamamlandığı ve yaşamın başlamasından sonra, projede yer alan konutların değerleri yüzde 40 artacağı tahmin ediliyor.

3S Kale Holding, yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle 3S Firuze Konaklarını hayata geçiriyor.

Merkezi Bölgede Yer Alıyor

İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla dikkat çeken 3S Firuze Konakları, merkezi bir bölgede yer alıyor.

3S Kale Holding tarafından hayata geçirilen, 3S Firuze Konakları, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta, E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na ise sadece yürüme mesafesinde yer alıyor.

Yüksek Kalite Anlayışı ile Hayata Geçirildi

3S Kale Holding Genel Müdürü Alp Gürün, 3S Firuze Konaklarının tanıtım toplantısında yapmış olduğu konuşmada, projenin yüksek kalite anlayışı ile hayata geçirildiğini vurgulayarak; “3S Kale'nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçireceğimiz 3S Firuze Konaklarının, Avcılar bölgesinde önemli bir cazibe merkezi olacağına inanıyoruz.

Şirketimiz için de bir referans proje olacak 3S Firuze Konakları, hem yatırım hem de güzel bir yaşam fırsatı sunuyor. İster taşının güle güle oturun, ister güvenli bir geleceğe yatırım yapmanın huzurunu yaşayın” açıklamasına yer verdi.

Şehrin trafiğinden uzak bölgede yer alan 3S Firuze Konakları, yatırım yapmak isteyenlerin ve hayallerindeki evde yaşamak isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Sunduğu farklı ödeme kolaylıkları ile içinden mutluluk geçen bir yaşam alanı sunarak alıcılarını bekliyor.