Ataköy Selenium Retro'da Hayat Başlıyor

50 yıllık deneyimi ile Aşçıoğlu, ikinci projesi olan Selenium Retro'yu tamamlayarak sahiplerine teslim etmeye başladı.
Ataköy Selenium Retro'da Hayat Başlıyor

50 yıllık deneyimi ile Aşçıoğlu, ikinci projesi olan Selenium Retro'yu tamamlayarak sahiplerine teslim etmeye başladı.

İstanbul Ataköy'de, gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyimi ile Aşçıoğlu ikinci projesini tamamladı. Aşçıoğlu’nun ikinci projesi olan Selenium Retro, sahiplerine teslim edilmeye başlandı.

Selenium Retro, modern Cumbalar ve açık balkon konseptiyle inşa edilerek rezidans ve ofis bloklarından meydana geliyor. Hayata geçirilen Selenium Retro, İstanbul Ataköy'de bütün ulaşım araçlarının buluşma noktasında inşa edildi.

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık tecrübesi ile Aşçıoğlu, hayata geçirdiği proje iki blok şeklinde planlandı ve toplama 396 birimden oluşuyor. Selenium Retro projesinde teslimler başladı.

En Prestijli Projesi

Selenium Retro, bölgenin en prestijli projesi arasında yer alıyor. Daha fazla ışık ve daha fazla ferah mekan sağlamak amacı doğrultusunda cumba ve balkonların yer aldığı bir konsept ile inşa edilen biri Rezidans, diğeri Ofis olmak üzere 2 ayrı blok bulunuyor.

Selenium Retro’nun 1000 metrekarelik açık yaşam alanında; açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları ve 1000 metrekarelik kapalı sosyal tesis alanında da kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları yer alıyor.

Bulunduğu Lokasyonla Dikkat Çekiyor

Sağladığı lokasyon avantajıyla ulaşım kolaylığı sunan Selenium Retro, fuar alanlarına yakınlığıyla da iş hayatının yeni tercihi oluyor.

Selenium Retro, D100 Karayolu’nun hemen yanı başında yer alıyor. Metrobüs ve metro durakları arasında bulunan ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na 4 kilometre mesafede olan proje, ulaşım açısından sunduğu alternatiflerle, başta THY A.O. Personeli Sosyal Yardım Vakfı (Türk Havak) olmak üzere bir çok kurumun ilk tercihi oluyor.

1000 m² büyüklüğünde bir anaokulunu da hayata geçireceği Selenium Retro projesinde yer alan ticari mağazalarda da markalı cafe ve restoranlar yer alacak.