Babacan Holding'den Kurban Bayramı Fırsatı

Babacan Holding, hayata geçirdiği 4 proje için Kurban Bayramı süresince devam eden kampanya sunuyor.
Babacan Holding'den Kurban Bayramı Fırsatı

Babacan Holding, hayata geçirdiği 4 proje için Kurban Bayramı süresince devam eden kampanya sunuyor.

Konut sahibi olmak isteyenlere kolaylık sunan Babacan Holding, farklı ödeme seçenekleri sunarak ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Babacan Holding, Babacan Port Royal, Babacan Premium, Babacan Palace ve Prime Suites projelerinden konut sahibi olmak isteyenler için Kurban Bayramı boyunca devam eden özel fırsatlar sunuyor.

Bayram süresince devam eden kampanya için satış ofisleri bayramın üçüncü gününden itibaren hizmet vermeye başlayacak.

40 Ay Sıfır Faiz

Babacan Port Royal projesi bölgenin en prestijli ve en dikkat çeken projeleri arasında yer alıyor. Babacan Port Royal, 5 blok şeklinde tasarlandı. Proje kapsamında toplam 814 daire ve 37 adet ticari ünite yer alıyor.

Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın karşısında yer alan proje E-5 yolu yakınına inşa edildi. Projede 1+1 daire şekli, 2+1 daire şekli, 3+1 daire şekli ve stüdyo daire seçenekleri sunuluyor. Dairelerin büyüklükleri ise 37 metrekare ve 212 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Metroya çok yakın olmasıyla dikkatleri çeken ve 5 bloktan oluşan projenin mimari tasarımı ise dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzası taşıyor.

Proje kapsamında yer alan dairelerin Mayıs 2019 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

Babacan Port Royal'den konut almak isteyenlere 40 ay sıfır faiz ya da yüzde 17 net indirim avantajı sunuyor. Projede yer alan daire fiyatları ise 269 bin TL'den başlıyor.

Ön Talep Toplanmaya Devam Ediliyor

Babacan Holding imzasıyla Beylikdüzü E-5 Üzerinde yükselen ‘Babacan Premium’ projesinin 2. etabı için ön talep sürüyor.

Babacan Premium, Beylikdüzü E-5 üzerinde yer alıyor ve proje; residence, tower, terrace ve home officeden oluşuyor. Proje kapsamında toplam 1.009 konut bulunuyor. Projenin 2. etabında ise 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan 117 konut yer alıyor.

Babacan Premium, lansman öncesinde ödeme avantajları ile ön talep toplamaya devam ediyor. Proje kapsamında yer alan dairelerin fiyatları 292 bin TL'den başlıyor. Babacan Premium projesinden konut almak isteyenler 40 ay 0 faiz ile konut sahibi olabiliyor.

Osmanlı ve İngiliz Mimarisi Modern Mimariyle Bütünleşiyor

Babacan Holding'in bayram kampanyası sunduğu üçüncü projesi ise Babacan Palace oluyor. Babacan Place projesi, Beylikdüzü'nün en lüks projeleri arasında yer alıyor.

5 yıldızlı otel konseptine sahip projede toplam 248 adet stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı süit dairelerden oluşuyor.

Osmanlı ve İngiliz mimarisinin tarihi dokusunun modern mimari anlayışı ile birleştiği yapı olarak karşımıza çıkıyor. Babacan Place projesinden peşinatsız aylık 1.950 TL taksit imkanı ile konut sahibi olabiliyorsunuz.

Eşyalı Daire Teslimi

Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen Prime Suites projesi, otel konforu sunarak rezidans konsepti ile hayata geçirildi.

Prime Suites projesi, tek bloktan oluşuyor. 4.500 metrekarelik alan üzerine tek blok şeklinde inşa edilen proje 18 kat olarak planlandı. Proje kapsamında 142 daire bulunuyor ve dairelerin her biri farklı metrekarelere sahip. Prime Suites projesinde teslimler devam ediyor.

Benzersiz bir yatırım konseptine sahip olan projede, yatırımcılar dairesini otel yönetimine devrederek yüksek kira getirisi de elde etme imkanı buluyor. Ayrıca Prime Suites projesinde, daireler eşyalı olarak teslim ediliyor.