Bumerang Kartal'da Kapanmayan Ada ve Deniz Manzarası

İstanbul Kartal Anadolu Adliyesinin tam karşısında konumlanan, bumerang şeklinde inşa edilen Bumerang Kartal projesinde daireler, ada ve deniz manzarasına sahip.
Bumerang Kartal'da Kapanmayan Ada ve Deniz Manzarası

İstanbul Kartal Anadolu Adliyesinin tam karşısında konumlanan, bumerang şeklinde inşa edilen Bumerang Kartal projesinde daireler, ada ve deniz manzarasına sahip.

İstanbul Kartal Anadolu Adliyesinin karşısında konumlanan Bumerang Kartal, metroya yürüme mesafesinde. Bumerang biçiminde tasarlanan yapı, adalar manzarasına sahip.

Bumerang Kartal, yüzde 1 KDV avantajı ve kampanyalı ödeme seçeneği sunuyor.İstanbul Kartal Anadolu Adliyes'nin karşısında konumlanan Bumerang Kartal, metroya yürüme mesafesinde.

Bumerang biçiminde tasarlanan yapı, adalar manzarasına sahip. Bumerang Kartal, yüzde 1 KDV avantajı ve kampanyalı ödeme seçeneği sunuyor.

Metroya Yürüme Mesafesinde

Özkartallar İnşaat tarafından hayata geçirilen Bumerang Kartal, Kadıköy’den sonra kentsel dönüşümün en önemli merkezlerinden biri olan Kartal’da konumlandırılıyor. Kartal Anadolu Adliyesinin tam karşısında yer alan proje, metroya yürüme mesafesinde ulaşım sağlayarak dikkatleri çekiyor. Bumerang şeklinde inşa edilen yapı farklılıkları ile ilgi odağı oluyor.

Önü Kapanmayan Deniz ve Ada Manzarası

Bumerang Kartal projesinde yer alan konutlar, sekizinci kattan itibaren ada manzarasına sahip. Projenin ön kısmının açık olması ile kapanmaz ada ve deniz manzarasına hakim proje, daireler ve ofislerden oluşuyor. 9.650 metrekare arsa üzerine inşa edilen Bumerang Kartal projesi, 40 katlı olarak planlandı. Ayrıca, 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor.

Daire ve Ofislerin Fiyat Aralıkları

Bumerang Kartal projesinin bitiminin Aralık 2019'da bitirilmesi planlanıyor. İstanbul’da yatırım yapmanın en avantajlı seçenekleri arasında bulunan Bumerang Kartal projesinde yer alan daire ve ofislerin metrekare fiyatları, 6.000 TL ile 12.500 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajları ile şirket bünyesinde yüzde 30’u peşin, geri kalan yüzde 70’i ise proje bitiş tarihinde olan ve Aralık 2019'a kadar 0 komisyon ile vadelendirilerek ödeme kolaylığı sunuyor.

Sosyal Donatılara Sahip

Bumerang Kartal projesi, en son teknoloji ve akıllı bina sistemi ile inşa edildi. Projede yer alan ofis katları, mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, zeminler ve tavanlar yapılmış, daire içi alanlarının bölümleri ise müşteri tercihine bırakılarak Shell & Core halinde iç dekorasyona hazır olacak şekilde, daireler ise anahtar teslim şeklinde planlanıyor.

E-5 üzerinde, Kartal Anadolu Adliyesinin tam karşısında konumlanan Bumerang Kartal projesinde bulunan sosyal donatılar arasında, seyir terası, kafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası-masaj odası, Türk hamamı bulunuyor.

Bunların dışında proje kapsamında, loby ve danışma, çamaşırhane, mescitler, yönetim odaları, sığınak, açık ve kapalı otopark yer alıyor.