Emlak Konut Banka Kredisiz, Faizsiz, 60 Ay Vadeli Satıyor! Palladium Küçükyalı Cadde Dükkan Fiyatları Kaç TL?

İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri arasında yer alan Palladium Cadde Küçükyalı projesinde yer alan mağazalar satışa çıkıyor. Hatırlanacağı üzere dev projenin 1.faz satışları çok kısa sürede tükenmişti. Şimdi dev projenin 2.fazı ön satışa çıkarıldı. Detaylar haberimizde!
Emlak Konut Banka Kredisiz, Faizsiz, 60 Ay Vadeli Satıyor! Palladium Küçükyalı Cadde Dükkan Fiyatları Kaç TL?

Türkiye'nin en büyük markalı konut üreticileri arasında yer alan Tahincioğlu tarafından Emlak Konut ortaklığı ile üretilen Palladium Cadde Küçükyalı projesi kapsamında satışı tamamlanan 1.fazın ardından 2.faz satışları başladı. Emlak Konut işirliği ile satışa sunulan 2. fazda dükkan almak isteyen kişilere büyük fırsat sunuldu.

Palladium Cadde Küçükyalı projesi kapsamında üretilen dükkanlar için 2. faz başvuruları açıldı. Banka kredisiz, dosya masrafsız ve hayat sigortasız olarak sıfır faizle 60 ay vadeli olarak satılacak olan dükkanlar için isteyen kişilere de ilk taksit ödemesini 1 sene öteleme imkanı sunulacak.

PALLADİUM KÜÇÜKYALI CADDE DÜKKAN FİYATLARI AÇIKLANDI MI?

İstanbul'un en önemli ve en büyük karma projeleri arasında yer alan Palladium Cadde Küçükyalı projesi kapsamında üretilen mağazalar için hatırlanacağı üzere 1. fazda satışlar tamamlanmıştı. Yatırım yapmak isteyen kişilerin merakla beklemiş oldukları 2. faz başvurular başladı.

Emlak Konut GYO tarafından ilk 12 ay ödemesiz dönemli olmak üzere 60 ay vadeli ve 0 vade farkı ile satışa sunulan projede ne yazık ki beklenen dükkan fiyatları henüz liste olarak açıklanmadı. Ancak Tahincioğlu Grup tarafından açılan özel internet sitesi üzerinden başvuru formu dolduran kişilere ya da 444 4 846 numaralı telefondan iletişime geçen kişilere Tahincioğlu müşteri hizmetleri üzerinden bilgilendirmede bulunuluyor.

Emlak Konut Banka Kredisiz, Faizsiz, 60 Ay Vadeli Satıyor! Palladium Küçükyalı Cadde Dükkan Fiyatları Kaç TL?

Projenin son derece yüksek yatırım getirisi sağlaması nedeni ile yoğun başvuru yapılması beklenirken 1 sene ötelemeli ve sıfır faizli kredi desteği sunulmasıda yatırımcılara büyük fırsat sağlamış oldu.