İnsay Yapı'dan Kurban Bayramına Özel Kampanya

İnsay Yapı tarafından Pendik’te inşa edilen Ondörtüç Pendik projesinde, Kurban Bayramına özel indirim kampanyası başladı.
İnsay Yapı'dan Kurban Bayramına Özel Kampanya

İnsay Yapı tarafından Pendik’te inşa edilen Ondörtüç Pendik projesinde, Kurban Bayramına özel indirim kampanyası başladı.

İnsay Yapı, Pendikte hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik projesinde, Kurban Bayramına özel kampanya sunuyor.

Bayrama Özel Yüzde 5 İndirim

Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar için ödeme kolaylığı sunan İnsay Yapı, Kurban Bayramı boyunca farklı ödeme fırsatları sunarak vatandaşların konut sahibi olmaları için farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Kurban Bayramına özel kampanya 22 Ağustos 2017 tarihinde başlayarak, bayram ertesine kadar devam edeceği açıklandı.

İnsay Yapı’nın satış ofisleri, bayramın üçüncü gününden itibaren hizmet vermeye başlayacak.

Ondörtüç Pendik projesinden ev satın almak isteyenler için sunduğu yüzde 15 indirim kampanyası dışında, Kurban Bayramına özel bir de yüzde 5 indirim avantajı sunuyor.

Kişiye Özel Ödeme Seçeneği

Projelendiği günden beri farklı ödeme kolaylıkları sunan İnsay Yapı, dikkatleri üzerine topluyor. Birikimini konut alarak değerlendirmek isteyen vatandaşlar için kişiye özel ödeme seçenekleri sunarak kolaylık sağlıyor.
İnsay Yapı tarafından hayata geçirilen Ondörtüç Pendik projesinde çeşitli ödeme planları bulunuyor.

Bunlardan birini banka kredileri oluştururken, bu yolla ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor. Bunun yanı sıra 240 aya kadar konut kredisi fırsatlarından da faydalanılabiliyor.

Diğer bir ödeme şekli ise, peşinatsız ödeme koşulu oluşturuyor. Peşinat ödemek istemeyenlere 24 taksit imkanı sağlıyor.

Bunların dışında pek çok ödeme seçeneklerinin de yer aldığı, kişiye özel ödeme fırsatları sunan İnsay Yapı Kurban Bayramı boyunca sürecek yüzde 5 indirim fırsatı da sunuyor.

Örnek Daire Hazır

Ondörtüç Pendik Projesinin kaba inşatını belirten İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, “Projeden konut sahibi olanlar ve konut sahibi olmak isteyenler için örnek daire hazırladık. 3+1 daire seçeneği için hazırladığımız örnek dairemiz, ziyaretçilere yeni evlerinde yerleşim fikri verecek mimari çözümleri de içinde barındırıyor” açıklamasını yaptı.

Haziran 2018’de teslim Edilecek

9 bin metrekare üzerine inşa edilen Ondörtüç Pendik, 243 konut ve 21 ticari birimden meydana geliyor. Projede, 1+1 şeklinde, 2+1 şeklinde ve 3+1 şeklinde üç farklı daire seçeneği bulunuyor.

Ondörtüç Pendik projesinde yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 244 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 314 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 456 bin TL’den başlıyor. Ayrıca Kurban Bayramına özel uygulanan kampanya ile de bu fiyatlar üzerinden yüzde 5 indirim uygulanacak.

İnsay Yapı tarafından Pendik’te inşa edilen Ondörtüç Pendik projesinin Haziran 2018 yılında teslim edilmesi planlanıyor.