İstanbul Bostancı Deluxe'ün Ön Satışları Başladı

İstanbul Bostancı'da Yapıen tarafından hayata geçirilecek Bostancı Deluxe için ön satışlara başlandı.
İstanbul Bostancı Deluxe'ün Ön Satışları Başladı

İstanbul Bostancı'da Yapıen tarafından hayata geçirilecek Bostancı Deluxe için ön satışlara başlandı.

İstanbul Bostancı'da yapılacak olan Bostancı Deluxe, Yapıen İnşaat tarafından hayata geçirilecek. Ön talep toplama sürecinin büyük ilgi görmesi ile de ön satışlara başlandı.

Yapıen İnşaat tarafından hayata geçirilen Bostancı Deluxe, yüksek kazanç fırsatları ile 3+1 daireler 850 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. Bostancı Deluxe, 61 konuttan meydana geliyor. Yapıda 11'inci daire ve daha üzeri tüm daireler, adaları gören deniz manzarasına sahip.

Yapıen İnşaat sektördeki 25 yıllık tecrübesini gayrimenkul sektörüne taşıyor. Türkiye'nin bir çok şehrinde gerçekleştirdiği inşaat projeleri ile dikkat çeken Yapıen İnşaat, İstanbul Bostancı’da inşa edilecek olan Bostancı Deluxe projesi için ön satışlara başlayarak projenin inşaat çalışmaları için gün sayıyor.

Adaları Gören Deniz Manzaralı Evler

Yapıen İnşaat'ın İstanbul'daki ilk konut projesi Bostancı Deluxe oluyor. Bu proje için geçtiğimiz günlerde ön talep toplamaya başlayan Yapıen İnşaat, projenin büyük ilgi görmesi üzerine ön satışlara başlama kararı aldı.

Bostancı Deluxe projesi, 2 bin 200 metrekare üzerine inşa edilecek. Bostancı Deluxe, tek blok üzerine 61 konuttan oluşuyor. Projede 1+1 dublex, 2+1, 3+1 ve 4+1 dublex daire seçenekleri yer alıyor ve projenin yüzde 70'i yeşil alandan oluşuyor.
61 konuttan oluşan projede 15 kat bulunuyor ne 11'ci kat ve üstü daireler adaları gören deniz manzarasına sahip.

Lansmana özel avantajlı fiyatlarla satışa sunulan Bostancı Deluxe’de 115 metrekare üzerine konumlandırılan 3+1 daireler 850 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Rekor sayılabilecek bir sürede konut sahiplerine teslim edilmesi hedeflenen proje Mart 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Celal Koçer, İstanbul'a yapılacak olan Bostancı Deluxe projesi ile bölgeye yeni bir kimlik kazandırdığını vurgulayarak projenin sosyal donatılarıyla fark yaratacağını da belirtti.

Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Celal Koçer, “Bölgenin en prestijli ve avantajlı projesini inşa etmek için buradayız” dedi.

Bostancı İskelesine 5 Dakika

Bostancı Deluxe, merkezi noktalara yakınlığı ile dikkat çekiyor. Bostancı Deluxe, Bostancı İskelesi’ne beş dakika mesafede, metro istasyonuna ve minibüs yoluna iki dakika, E-5 kara yoluna ise üç dakika mesafede yer alıyor.