İstanbul'da Ofis Projesi Arayanlara Emlak Konut Kuzey Yakası

Yıl sonuna kadar rekor satış rakamına ulaşma hedefi bulunan Emlak Konut GYO bunun için satışta olan projelerinin fiyatlarında ve ödeme koşullarında kampanya düzenliyor.
İstanbul'da Ofis Projesi Arayanlara Emlak Konut Kuzey Yakası

Yıl sonuna kadar rekor satış rakamına ulaşma hedefi bulunan Emlak Konut GYO bunun için satışta olan projelerinin fiyatlarında ve ödeme koşullarında kampanya düzenliyor. Bunlar arasında yer alan Emlak Konut Kuzey Yaka ofis projesi hem verilen peşinata göre indirim hem de 120 ay vadeli ofis satışı yapılması ile dikkat çekiyor.

Emlak Konut Kuzey Yakası Projesi Nerede?Emlak Konut tarafından çok sayıda projenin hayata geçirildiği Başakşehir'de yer alan Emlak Konut Kuzey Yakası ofis projesi sahip olduğu lokasyon ile değerini arttırıyor. Avrupa Yakası projeleri arasında yer alan proje Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. hava limanına olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Olimpiyat Stadına 4 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 32 km ve Atatürk Hava limanına 17 kilometre uzaklıkta yer alan proje pek çok çok akıllı teknoloji ile donatılmış durumda.

Projenin dikkat çeken en önemli özelliği ise ofis birleştirme özelliğinin olması. Bu sayede küçük şirketler için standart ofis, büyük şirketler için ise birleşen ofisler sayesinde daha büyük ofislerin oluşturulması sağlanacak. Projede toplamda 319 adet ofisin satışı gerçekleştirilecek.

Emlak Konut Kuzey Yakası Fiyatları Ne Kadar?Projede satışa sunulan ofisler için A2 ve A3 olmak üzere iki farklı ofis tipi seçeneği bulunuyor. Emlak Konut Kuzey Yakası A2 tip ofis fiyatı olarak 672 bin liradan başlayan fiyat seçeneği sunarken fiyatlar ofis metrekaresine göre 1 milyon 217 bin liraya kadar yükseliyor. Emlak Konut Kuzey Yakası A3 fiyatı ise 532 bin liradan başlarken 925 bin liraya kadar çıkıyor.İstanbul'da Ofis Projesi Arayanlara Emlak Konut Kuzey YakasıEmlak Konut Kuzey Yakası Ödeme Koşulları Neler?Bölgenin en hızlı gelişen yerleşim alanlarından biri olan Başakşehir'de gerçekleşen proje özellikle de boyutları ile dikkat çekiyor. İçerisinde 5 bin kişilik dev bir camiyi, alışveriş merkezini ve konut projelerini de kapsayan karma proje özellikle de yatırımlık proje arayan kişilere hitap ediyor. Projede yer alan ofisler için Emlak Konut tarafından yapılan kampanyaya özel olarak nakit ödemelerde yüzde 30 indirim yapılırken 120 ay vadeli satışlarda da ödenen peşinata göre indirim yapılıyor. Proje kapsamında 4 bin 163 liradan başlayan taksitlerle ofis satın alınması sağlanıyor. Kaynak: emlak365.com

İstanbul'da Ofis Projesi Arayanlara Emlak Konut Kuzey Yakası