Kuleli Evleri Poyraz 2 Teknolojik Yeniliklere Ev Sahipliği Yapıyor

Yıldırım Yapı Grubu'nun yeni projesi Kuleli Evleri Poyraz 2 yeniliklere ev sahipliği yapıyor. Yıldırım Yapı Grubu'nun yeni projesi Kuleli Evleri Poyraz 2 sunduğu teknolojik imkanlar ile sınırları zorluyor. Proje kapsamında yer alan Poyraz 2'nin otoparkında elektrikli araba sahipleri için şarj üniteleri bulunuyor. Bununla birlikte elektrikli araç sahipleri, araçlarını kolayca şarj edebilme imkanına sahip olacak. Kuleli Evleri Poyraz 2 Yeniliklere ev Sahipliği Yapıyor Projede yer alan şarj ün
Kuleli Evleri Poyraz 2 Teknolojik Yeniliklere Ev Sahipliği Yapıyor

Yıldırım Yapı Grubu'nun yeni projesi Kuleli Evleri Poyraz 2 yeniliklere ev sahipliği yapıyor.

Yıldırım Yapı Grubu'nun yeni projesi Kuleli Evleri Poyraz 2 sunduğu teknolojik imkanlar ile sınırları zorluyor.

Proje kapsamında yer alan Poyraz 2'nin otoparkında elektrikli araba sahipleri için şarj üniteleri bulunuyor. Bununla birlikte elektrikli araç sahipleri, araçlarını kolayca şarj edebilme imkanına sahip olacak.

Kuleli Evleri Poyraz 2 Yeniliklere ev Sahipliği Yapıyor

Projede yer alan şarj üniteleri için Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım, hem çevreye saygılı hem de ev sahiplerine kolaylık sağlayan bir projeye imza attıklarını belirtti.

45 yıllık deneyimi ve tecrübeleri ile inşaat sektöründe varlığını sürdüren Yıldırım Yapı Grubu, yeni projesi Kuleli Evleri Poyraz 2, yeniliklere ev sahipliği yapıyor.

Proje Feriköy-Şişli bölgesinde yer alıyor. Kuleli Evleri Poyraz 2 sakinlerine kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sağlayan yeni proje, çevreye saygılı kimliğiyle de dikkatleri üstüne çekiyor. Projenin otopark kısmında yer alan şarj üniteleri ile elektrikli ara sahiplerine kolaylık sağlıyor.

‘Elektrikli Araç Kullanımını Destekliyoruz’

Son dönemde elektrikli araçların yaygınlaştığını ifade eden Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım, elektrikli araç kullanımını desteklediğini vurguladı.

Karbondioksit emisyonu olmayan elektrikli araçlar, çocuklarımıza yeşil bir gelecek bırakmamızı sağlıyor diyerek; “Bu çerçevede bizler de yeni projemiz Kuleli Evleri Poyraz 2’nin otoparklarında elektrikli şarj ünitesi konumlandırdık. Böylece arabalarını park eden proje sakinleri aynı noktada, tıpkı telefonlarını fişe takar gibi araçlarını da şarj edebilecekler” açıklamasını yaptı.

İnşaat sektöründeki 45 yıllık deneyimiyle Türkiye’ye değer katan işlere imza atan Yıldırım Yapı Grup, her projesinde daha teknolojik ve daha kullanışlı konutlar sunmayı amaçlandığını ifade etti.

Sektördeki tecrübelerini, yenilikçi kimlikleri ile birleştirdiğini belirten Yıldırım Yapı Grup, Kuleli Evleri Poyraz 2’nin sektörde örnek olacak özellikleriyle ön plana çıkacağını düşündüklerini belirtti.

Yıldırım Yapı Grup

Türkiye yapı ve inşaat sektöründe sürekli gelişim gösteren Yıldırım Yapı Grubu; 45 yıllık köklü, dinamik ve yenilikçi yapısıyla 1972 yılında Yıldırım İnşaat adıyla sektöre giriş yaptı.

Yıldırım Yapı Grubu kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yıldırım’ın temellerini attığı Yıldırım Yapı Grubu etkin yapısıyla her dönemde sektörde fark yarattı.

2006 yılına gelindiğinde vizyonel bakış açısı, çağdaş yönetim anlayışı doğrultusunda Yönetim Kurulu Başkanlığına Osman Yıldırım getirilmiş olup tüm bu şirketler Yıldırım Yapı Grubu çatısı altında birleştirildi.

Aile dayanışmasının getirdiği güç birliği ve deneyimiyle başta inşaat ve yapı sektörü, sağlık ve aydınlatma gibi sektörlerde 42 yıldan bu yana hizmet vermekte olan Yıldırım Yapı Grubu İstanbul’daki yeni projelerini Yıldırım Kuleli Evleri markasıyla yürütmekte olup şehir merkezinin avantajlarını kullanmak isteyenlerin tercih nedeni olmaya devam etmektedir.