Luxera İnşaat'tan Bayrama Özel Kampanya Fırsatı

Yüksek standartlarla nezih ve huzurlu bir yaşam sunan Luxera İnşaat, iki projesi için Kurban Bayramı fırsatı sunuyor.
Luxera İnşaat'tan Bayrama Özel Kampanya Fırsatı

Yüksek standartlarla nezih ve huzurlu bir yaşam sunan Luxera İnşaat, iki projesi için Kurban Bayramı fırsatı sunuyor.

Luxera İnşaat, iki projesi için Kurban Bayramına özel kampanya başlattı. Modern ve huzur dolu bir evde yaşamak isteyenlerin tercih ettiği Luxera İnşaat, uygun fiyatlar ile alıcılarını bekliyor.

İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinde hayata geçirdiği projeler ile konut sahiplerine ve yatırımcılarına yüksek standartlarda bir yaşam sunuyor. Luxera İnşaat, Luxera Meydan projesinin ardından Luxera Yenibosna projesini de ulaşım ağlarının merkezinde projelendiriyor.

Kazançlı Yatırım Vadediyor

Luxera Meydan, 3 farklı metro hattının ortasında yer alarak, Luxera Yenibosna ise metro hattının yanında konumlanarak konut sahiplerine büyük kazanç vadediyor.

Luxera İnşaat, markalı konutlar inşa ederek adından sıkça söz ettiriyor. Projeleri kapsamında sunduğu alternatifli ödeme seçenekleri ile alıcılarına kolaylık sunuyor.

Farklı Ödeme Seçenekleri

Bayrama özel sunduğu kampanya ile her iki projesi için de yüzde 5 peşinatla banka kredisi ya da yüzde 25 peşinatla firma bünyesinde 24 ay vade farksız ödeme imkanı sunuyor. Bunun dışında, 120 ay 0,94 vade farkı ve 60 ay 0,86 vade farkıyla banka kredili ödeme seçeneğini de sağlıyor.

1+1 ve 2+1 Dairelerden Oluşuyor

Luxera Yenibosna, Bahçelievler – Yenibosna’da yer alıyor. Proje kapsamında 110 konut ve 4 bin metrekare ticari alanı ile bölgenin örnek projesi olmak adına çalışmalarına devam ediyor. Konut sahiplerine elit bir yaşam seçeneği sunan Luxera Yenibosna projesi, 1+1 daire seçeneği ve 2+1 daire tiplerinden oluşan projede daireler 72 metrekare ile 115 metrekare büyüklüğünde değişiklik gösteriyor.

Lansman öncesi avantajlı fiyatlar sunan Luxera Yenibosna'da 1+1 daireler 419 bin TL'den başlıyor.

Ulaşımda Büyük Kolaylık

Ataköy- Halkalı Metrosu’nun en hareketli istasyonlarından birine komşu olan Luxera Yenibosna, ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede yer alıyor. Basın Ekspres yolunun yanı başında hayata geçirilen proje, E5 Otoyoluna 3 dakika, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanına 4 dakikalık mesafesiyle yatırımcısına büyük kolaylık sunuyor.

Luxera Yenibosna projesinin 2019'da teslim edilmesi planlanıyor.

Modern Mimari ile Tasarlanan Konutlar

Üç metro istasyonunun ortasında yer alan Luxera Meydan, konut sahiplerine yüksek standartlarda yaşam imkanı sunuyor. Luxera Meydan projesinde, 242 daire ve 50 ticari üniteden meydana geliyor.

65 metrekare ve 170 metrekare büyüklüğünde değişiklik gösteren daireler, yüksek tavanlı ve ferah 1+1 şeklinde, 2+1 şeklinde ve 3+1 şeklinde daireler yer alıyor.

333 bin TL'den başlayan konut fiyatları ile her zevke hitap eden ve modern mimariyle tasarlanan yüksek standartlarda yaşam sunan konutlar alıcılarını bekliyor.