Mesa Koz Konut Projesi Satılık Daire Fiyatları İndirimde!

İstanbul üst düzey gelir grubu konut projeleri arasında yer alan Mesa Koz konut projesi sunduğu sosyal imkanlar ve lüks özellikleri ile baş döndürüyor.
Mesa Koz Konut Projesi Satılık Daire Fiyatları İndirimde!

İstanbul üst düzey gelir grubu konut projeleri arasında yer alan Mesa Koz konut projesi sunduğu sosyal imkanlar ve lüks özellikleri ile baş döndürüyor.

2019 yılı teslim İstanbul konut projeleri arasında yer alan Mesa Koz Konut Projesi fiyat avantajları ile alım için bekleyen kişilere hitap ediyor. 2019 yılının Temmuz ayı içerisinde ilk etabın teslimatlarına başlanacak ve sırası ile alımda bulunan kişilere oturmaya hazır hale getirilen daireleri teslim edilecek. Dünyanın en güzel ve en kalabalık metropolleri arasında gösterilen İstanbul'da yükselmeye devam eden proje tek kelime ile kusursuzluğu ayaklarınıza seriyor.Mesa Koz Konut Projesi Nerede?Proje adını aslında bulunduğu Kozyatağı bölgesinin kısaltmasından alıyor. İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri arasında yer alan Mesa Koz İstanbul Kozyatağı sınırları içerisinde yer alıyor. Projenin hemen önünde E- 5 Karayolu ve TEM otoyolu bulunduğu için proje Kozyatığı yanı sıra Ataşehir, Maltepe, Kartal ve Kadıköy bölgelerinde çalışan kişiler için de oldukça uygun bir konuma sahip bulunuyor.Yine İstanbul'un Avrupa Yakası ilçeleri arasında bulunan yerlerde çalışan kişiler içinde proje satın aldığınız evinizden sadece 15 dakika içerisinde diğer yakaya geçmeniz sağlanıyor. Projenin hemen yakın çevresinde Metro Market, Palladium Alışveriş Merkezi, Akasya Acıbadem, Bağdat Caddesi ve Carrefour SA gibi dev alışveriş merkezleri ve alanları bulunuyor. İstanbul'un en büyük sorunlarından biri olarak gösterilen ulaşım sorunu da projenin hemen yakınında bulunan metro istasyonu ile aşılıyor. Yine Marmaray tüneline sadece 5 dakikada ulaşabiliyorsunuz.Mesa Koz Konut Projesi Fiyat ListesiEşsiz deniz ve Adalar manzarası ile görenleri kendisine hayran bıraktıran Mesa Koz konut projesi 28 katlı olarak inşa ediliyor. Mesa Koz fiyatları 854 bin lira seviyesinden başlarken 2 milyon 602 bin liraya kadar yükseliyor. Mesa Koz fiyatları incelendiğinde ise ortalama metrekare fiyatları için 12 bin lira gibi bir fiyat çıkardıkları görülüyor. 28 katlı olarak yapılması planlanan projede toplamda 280 adet konut şanslı hak sahiplerine teslim edilecek.280 adet daire satışının yanı sıra aynı zamanda projede ticari mağazalara da yer verilecek. Üst gelir grubu konut projeleri arasında yer alan daireler oldukça lüks özelliklere sahip. 1+1 daire, 2+1 daire ve 3+1 daire olmak üzere toplamda 3 farklı daire tipi bulunan projede en düşük daire fiyatı olarak ise 854 bin liralık başlangıç fiyatı uygulanıyor. Kaynak: emlak365.com