MOD İstanbul Yüzde 15 Net İndirim Fırsatı İle Satışta

Kağıthane konut projeleri arasında yer alan MOD İstanbul konut projesi % 15 net indirim ve sadece yüzde 10 peşinatla ev sahibi olmak isteyen kişileri cesaretlendiriyor.
MOD İstanbul Yüzde 15 Net İndirim Fırsatı İle Satışta

Kağıthane konut projeleri arasında yer alan MOD İstanbul konut projesi % 15 net indirim ve sadece yüzde 10 peşinatla ev sahibi olmak isteyen kişileri cesaretlendiriyor.

Konut sahibi olmak isteyen kişilerin en büyük sorunlarından biri olan peşinat sorununu çözen MOD İstanbul konut projesi sadece yüzde 10 peşinatla ev sahibi olmanızı sağlıyor. Üstelik yüzde 10 peşinat ödeyen kişiler markanın sunduğu yüzde 15 fiyat indirimi hakkından da yararlanabiliyor. Kağıthane kentsel dönüşüm projeleri arasında yer alan MOD İstanbul projesi 3 bin 770 metrekarelik dev arsa inşaat alanı ile dikkat çekiyor.

MOD İstanbul Nerede?


İstanbul'da ulaşımın en rahat yapılabileceği bölgelerden birine konumlandırılan MOD İstanbul metro ve diğer toplu ulaşım araçlarına olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Eşsiz güzelliğe sahip olan Belgrad Ormanları manzarası sunan proje İstanbul Kağıthane ilçesinde yer alıyor. Levent ve Şişli'ye sadece 7 kilometrelik mesafede yer alan proje, Mecidiyeköy ve Maslak ilçelerine ise 5 km uzaklıkta bulunuyor. Yakın çevresinde pek çok hastane, üniversite ve alışveriş merkezi bulunan proje oldukça iyi bir lokasyona sahip.

MOD İstanbul Fiyatları Ne Kadar?


Ocak 2019'a kadar ödemesiz konut satışı gerçekleştiren MOD İstanbul konut projesi için aynı zamanda fiyatlarda düzenlenen kampanyaya özel olarak yüzde 15 indirim gerçekleştiriliyor. Projede 1+1 daire, 2+1 daire ve 3+1 daire olmak üzere toplamda 3 farklı daire tipi seçeneği satışa sunuluyor.

MOD Kağıthane fiyat listesinde yer alan en düşük daire fiyatı MOD İstanbul 1+1 daire fiyatı için uygulanan 518 bin liralık başlangıç fiyatı oluyor. MOD İstanbul 2+1 daire fiyatı için başlangıç fiyatı 787 bin 800 lira olarak uygulanırken kalabalık aileler ve ferah yaşam alanlarını seven kişiler için tasarlanan 3+1 daire fiyatları ise 1 milyon 57 bin liradan başlıyor. En küçük daire 71,23 metrekareden başlarken daire büyüklükleri 200,78 metrekareye kadar yükseliyor. Dairelerin fiyatları bulundukları kat, cepheleri ve metrekarelerine göre değişiyor.

MOD İstanbul Kat / Daire Planları


Firmanın kurmuş olduğu internet sitesi üzerinden MOD İstanbul daire planları ve MOD İstanbul kat planları için detaylı bilgi almanıza olanak sağlanıyor. Yine resmi internet sitesi üzerinden projenin lokasyon ve örnek daire resimlerine de ulaşmanız mümkün.

Markalı konut projeleri için sunulan sosyal olanaklar MOD İstanbul projesi içinde sunuluyor. Projede sosyal yaşamı destekleyen çok sayıda özellik dikkat çekerken aynı zamanda projenin alışveriş merkezlerine, sağlık kurumlarına ve eğitim kurumlarına olan yakınlığı da yoğun sosyal yaşantıyı seven kişilere büyük bir kolaylık sunuyor.