NEF Ormantepe Fiyatları 330 Bin Liraya Çekti

Kentsel dönüşüm çalışmaları ile yenilenmeyi sürdüren İstanbul çok sayıda konut projesine de ev sahipliği yapmaya devam ediyor.
NEF Ormantepe Fiyatları 330 Bin Liraya Çekti

Kentsel dönüşüm çalışmaları ile yenilenmeyi sürdüren İstanbul çok sayıda konut projesine de ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Özellikle de lüks konut projeleri oldukça yoğun ilgi görürken satışlarını hızlı bir şekilde tamamlamak isteyen markalar ise konut projelerinde lansman fiyatları ve kampanyaları ile çok daha cazip koşullar sunuyor. Bunlardan biride NEF Ormantepe Evleri konut projesi olarak dikkat çekiyor. Gerçekleştirdiği konut projelerinin hemen hemen tümünde kısa sürede satışlarını tamamlaması ile dikkat çeken NEF tarafından gerçekleştirilen proje aynı başarıyı bir kere daha tekrar edecek gibi görünüyor.

NEF Ormantepe Nerede?


İstanbul Anadolu Yakası projeleri arasında yer alan NEF Ormantepe konut projesi NEF tarafından İstanbul'un Çekmeköy ilçe sınırları içerisinde gerçekleştirdiği projeler arasında yer alıyor. Bu ilçede NEF tarafından gerçekleştirilen üçüncü proje olan NEF Ormantepe şehrin hemen kalbinde doğa ile iç içe bir hayatı arzulayan İstanbul aşıklarına hitap ediyor.

NEF Çekmeköy sınırları içerisinde bu projeye ek olarak NEF Çamlıtepe ve NEF Koruköy olmak üzere 2 projeye daha hayat veriyor. Yenidoğan metro istasyonu ile komşu olan proje 2019 yılında hizmet vermeye başlayacak olan Taşdelen - Yenidoğan metro hattına 2 km uzaklıktaki konumu ile metro bağlantısı sunuyor. Projenin yakın çevresinde çok sayıda eğitim kurumu yer alırken Sancaktepe Şehir Hastanesi de projeye sadece 8 km uzaklıkta bulunuyor. Proje Yenidoğan metro istasyonuna 1 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanına 22 dakika, 15 Temmuz köprüsüne 27 dakika, Fatih Sultan Mehmet köprüsüne 22 dakika ve Yavuz Sultan Selim köprüsüne ise 33 dakikalık uzaklıkta yer alıyor.

NEF Ormantepe Fiyatları Ne Kadar?


Daha önce NEF Çamlıtepe satışlarını sadece 2 günde tamamlayarak büyük bir başarıya imza atan NEF Ormantape projesi içinde cazip fiyatlar ve lansmana özel fırsatlar sunarak aynı başarıyı bir kez daha tekrarlamak istiyor.

NEF Ormantepe fiyat listesi için lansmana özel seçenekler sunan firma ön satışta fiyatları çok daha düşük tutuyor. NEF Ormantepe 1+1 daire fiyatı için 299 bin liralık başlangıç fiyatı sunarken NEF Ormantepe 2+1 daire fiyatları ise 429 bin liradan başlıyor. NEF Ormantepe 3+1 daire fiyatları ise 649 bin liralık satış fiyatı ile ön satış fiyat listesi içerisinde kendisine yer buluyor. Markanın diğer projelerinde olduğu gibi bu projesinde de satışları kısa sürede tamamlamasına kesin gözü ile bakılıyor.