Nişantaşı Koru Projesi İle DAP Yapı Hasılat Rekoru Kırdı

Emlak Konut GYO tarafından açıklanan son verilere göre DAP Yapı Nişantaşı Koru Projesi ile hasılat rekoru kırdı. Projenin detayları haberimizde!
Nişantaşı Koru Projesi İle DAP Yapı Hasılat Rekoru Kırdı

Türkiye'nin en büyük GYO kuruşları arasında yer alan Emlak Konut GYO 2021 yılına ilişkin birinci yarı satış performansı raporunu yayımladı. Yayımlanan rapora göre pandeminin olumsuz etkilerine ve ekonomide yaşanan dalgalanmaya rağmen Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2021 senesinin ilk 6 ayını kapsayan bölümde 5,2 milyar liralık satış yapmayı başardı.

1 Ocak ve 30 Haziran 2021 tarihleri arasında Emlak Konut GYO tarafından 5 milyar 238 milyon 484 bin liralık satış yapılırken, satışa esas brüt alan 412 bin 307 metrekare olarak ilan edildi. Emlak Konut GYO projeleri arasında en çok satışı yapılan proje ise DAP Yapı ortaklığı ile hayata geçirilen Nişantaşı Koru Projesi oldu.

DAP YAPI NİŞANTAŞI KORU PROJESİ İLE 6 AYDA 817 MİLYON LİRALIK CİRO YAPTI!

Emlak Konut GYO tarafından KAP üzerinden kamuoyuna açıklanan rapor kapsamında 2021 senesinin ilk 6 aylık döneminde en çok satış yapılan proje DAP Yapı ortaklığı ile hayata geçirilen Nişantaşı Koru projesi oldu. 1 Ocak - 31 Haziran 2021 tarihlerini kapsayan yılın birinci yarısında DAP Yapı projesinden toplamda 14 bin 454 metrekarelik satış ve 817 milyon liralık hasılat geliri elde edildi.

Nişantaşı Koru Projesi İle DAP Yapı Hasılat Rekoru Kırdı

Söz konusu dönemde Emlak Konut Vadi evleri konut projesi ise 600,8 milyon liralık hasılat geliri ile listede en çok satılanlar kategorisinde DAP Yapı'nın ardından ikinci sırada yer aldı. Emlak Konut Büyükyalı konut projesi ile yılın ilk 6 ayında 360 milyon liralık satış rakamı ile ilk 3 arasına giren son isim oldu.

NİŞANTAŞI KORU PROJESİ NEREDE?

İstanbul konut projeleri arasında yer alan DAP Yapı Nişantaşı Konut Projesi, Nişantaşı sınırları içerisinde yer alıyor. İstanbul'un en değerli merkezleri arasında yer alan Nişantaşı bölgesinde yer alan ve adını da bu bölgede alan projede Bahçe Villa ile Teras Villa olmak üzere ev sahibi olmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunuluyor. Sağlıklı ev konsepti ile üretilen evlerde tüm lüks özellikler en ince ayrıntısına kadar planlanırken bahçe villa konsepti ile de Nişantaşı bölgesinde bir ilki hayata geçiriyor.