Ondörtüç Pendik Projesinin Örnek Daireleri Beğeniye Sunuldu

İnsay Yapı tarafından projelendirilen Ondörtüç Pendik projesi kapsamında örnek daireler görücüye çıktı.
Ondörtüç Pendik Projesinin Örnek Daireleri Beğeniye Sunuldu

İnsay Yapı tarafından projelendirilen Ondörtüç Pendik projesi kapsamında örnek daireler görücüye çıktı.

İstanbul'un hızla gelişen semtlerinden biri olan Pendik'te, inşa edilen Ondörtüç Pendik'in örnek daireleri konut sahibi olmak isteyen vatandaşların beğenisine sunuldu.

Ondörtüç Pendik projesinde farklı daire seçenekleri bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin bulunduğu projede 3+1 konutları için örnek daire hazırlandı.

2018’de Teslim

Ondörtüç Pendik projesi 2018 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor. Projenin büyük inşaatı biterken, küçük detay çalışmaları devam ediyor.

Ondörtüç Pendik, 9 bin metrekarelik alan üzerinde yer alan proje, 242 konut ve 22 ticari birimden meydana geliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklüğü, 68 metrekare, 103 metrekare ve 146 metrekareden oluşuyor.

Ondörtüç Pendik projesinde, 1+1 dairelerin fiyatları 232 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 305 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 450 bin TL'den satışa sunuluyor.

Ödeme Kolaylıkları Sunuyor

İnsay Yapı, projeye başlanılan tarihten itibaren yaptığı kampanyalarla ödeme kolaylıkları sunarak ev sahibi olmayı kolaylaştırdı.

Ödeme kolaylığı olarak alternatifler sunan İnsay Yapı, banka kredileriyle ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor ve 240 aya kadar konut kredisi imkanından da yararlanılabiliyor.

Diğer bir ödeme alternatifi ise peşinatsız ödeme koşulu sunuyor. Peşinat ödemek istemeyenlere 24 taksit fırsatı sunuyor. Bunlar gibi birçok ödeme kolaylıkları da sunan İnsay Yapı, ev sahibi olmak isteyenleri satış ofisine davet ediyor.

24 Saat Güvenlik Hizmeti

Ondörtüç Pendik'te, 24 saat güvenlik hizmeti sağlıyor. Proje kapsamında, yüzme havuzu, kapalı otopark ve dinlenme alanları da bulunuyor. Ayrıca projede, spor alanları, oturma, yemek ve dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru, kafeterya alanı ve oturma alanları da bulunuyor.

Bunun dışında, mağaza ve restoranlar da bulunacak.

Merkezi Noktalara Yakın

İstanbul Pendik'te yer alan proje, merkezi noktalara yakınlığı ile dikkat çekiyor. Ondörtüç Pendik projesi, Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta yer alıyor.