Optimist Residence'ta Satışlar Başladı

Mist İnşaat tarafından hayata geçirilen Optimist Residence projesinde lansman öncesi satışlara başlandı.
Optimist Residence'ta Satışlar Başladı

Mist İnşaat tarafından hayata geçirilen Optimist Residence projesinde lansman öncesi satışlara başlandı.

Mist İnşaat tarafından hayata geçirilen Optimist Residence projesi Fikirtepe'de konumlanıyor.

Optimist Residence projesi, 13 bin 400 metrekarelik bir alan üzerine inşa ediliyor. Mist İnşaatın hayata geçirdiği proje üç blok şeklinde planlandı.

Optimist Residence projesi kapsamında toplam 550 konut ve 56 ticari üniteden meydana geliyor. Proje kapsamında yer alan bloklar; 22 katlı, 18 katlı ve 9 katlı olarak planlandı.

Daire Büyüklükleri

Optimist Residence projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri;

1+0 şeklindeki daireler 57,50 metrekare,

1+1 şeklindeki daireler 56,20 metrekare,

2+1 şeklindeki daireler 87,90 metrekare,

3+1 şeklindeki daireler 128,80 metrekare,

4+1 şeklindeki daireler 166,38 metrekare olarak tasarlandı.

60 Aya Kadar 0 Faiz

Mist İnşaat tarafından hayata geçirilen Optimist Residence projesi alıcılarına, 60 aya kadar sıfır faizle vade seçeneği sunuyor. En düşük konut fiyatı 500 bin TL olarak belirlendi.

Optimist Residence, İstanbul'un kentsel dönüşüm sembolü olarak bilinen Fikirtepe'de konumlanıyor. Hayata geçirilen proje, dünyanın en önemli mimarlık firmalarından RMJM tarafından planlandı. Proje geleneksel Türk mimarisinin ve günümüzün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hayata geçirildi.

Türkiye’de bir ilke imza atan proje, dikey bahçeler tasarlayarak konut standartlarını daha da yukarı taşıyor. Proje kapsamında yer alan dairelerin tavan yükseklikleri, brüt 3,40 metre, net 3,15 metre olarak tasarlandı.

Yüzde 25 Prim

Optimist Residence, tamamlandığı zaman 1+1 dairelerin 2 bin TL'den başlayacağı tahmin ediliyor. Projenin, teslim tarihine kadar yüzde 20, yüzde 25 oranında prim yapması öngörülüyor.

Optimist Residence, kara,deniz ve hava ulaşımının kesişim noktasında yer alıyor. Fikirtepe’de hayata geçirilen proje, Marmaray ve Kadıköy-Kartal metrosunun kesişme noktası olan Ayrılık Çeşmesi durağına 150 metre, Uzunçayır metrobüs ve Ünalan metro kesişim noktasına 200 metre mesafede konumlanıyor.

Optimist Residence projesi, Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alıyor.

Sosyal Donatı Alanları

Proje konut sahiplerine, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, SPA, kreş, kafe, kameralı güvenlik, yürüyüş parkuru, süs havuzu, güneşlenme terası, masa tenisi, bilardo gibi olanaklar sunuyor.