Ortadoğu Grup'tan Bayram Kampanyası

Ortadoğu Grup, hayata geçirdiği projeler için bayram sonuna kadar uygulayacağı indirim kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylıkları sunuyor.
Ortadoğu Grup'tan Bayram Kampanyası

Ortadoğu Grup, hayata geçirdiği projeler için bayram sonuna kadar uygulayacağı indirim kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylıkları sunuyor.

Ortadoğu Grup, gerçekleştirdiği projelerle yatırımcılarına yüksek prim ve yüksek standartlarla yaşama imkanı sunuyor. Hayata geçirdiği projelerden, Resim İstanbul, Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul'da bayram için özel kampanyalarla farklı ödeme fırsatları sunuyor.

Sancaktepe’de hayata geçirdiği Resim İstanbul projesinde başlatmış olduğu kampanya ile konut sahibi olmak isteyenlere, liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim uygulanacak.

Resim İstanbul’da Taksit Ödemeleri 1 Yıl Sonra Başlıyor

Ortadoğu Grup’un hayata geçirdiği Resim İstanbul projesinde, yüzde 10 peşinat ile konut sahibi olabildiğiniz projede taksitler ödemeleri 1 yıl sonra başlıyor.

Ortadoğu Grup’un projelendirdiği Resim İstanbul, 81 bin 433 metrekare arazi üzerine konumlandırıldı. Proje 3 etaptan oluşuyor. Toplam 28 blok ve 1.394 daireden meydana geliyor.

Resim İstanbul, Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. Bölgede yapımı devam eden, Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksine ve eğitim merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Yeni Nesil Eyüp’te yüzde 15 İndirim

Ortadoğu Grup’un hayata geçirdiği diğer projesi Yeni Nesil Eyüp'te, bayrama özel kampanya ile yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor. Projeden konut almak isteyenler yüzde 5 peşinatla 120 aya kadar vade avantajı sunuyor.

Ortadoğu Grup’un hayata geçirdiği diğer projesi Yeni Nesil Eyüp, 8 bin 936 metrekare alan üzerine konumlandırıldı. Proje, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 222 daire ve 9 ticari üniteden meydana geliyor.

Projenin, yüzde 73’ü yeşil ve açık alan için ayrıldı. Proje kapsamında, açık hava oyun parkları, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness salonu, kafe, kapalı otopark ve 24 saat güvenlik personeli eşliğinde kontrollü giriş çıkışlar yer alıyor.

Mecidiyeköy Mahmutbey metrosu Yeşilpınar durağının hemen yanında konumlanarak ulaşım kolaylığı da sunuyor.

Mod İstanbul'da Liste Fiyatı Üzerinden Yüzde 10 İndirim

Ortadoğu Grup, İstanbul'un hızla gelişen bölgesi Kağıthane'de hayata geçirdiği Mod İstanbul projesinde, dairelerin liste fiyatından yüzde 10 indirim uygulanıyor. Mod İstanbul projesinde, yüzde 10 peşinat ile teslime kadar başka ödeme yapmadan daire sahibi olma imkanı sunuyor.

Yoğun talep gören Ortadoğu Grup'un projelendirdiği Mod İstanbul'da daire fiyatları ise 460 bin liradan başlıyor.

Ortadoğu Grup’un projelendirdiği Mod İstanbul, 2018 yılının Mart ayında teslim edilmesi bekleniyor. Proje, Kemerburgaz Caddesi’ne, TEM'e, E-5 bağlantı yoluna ve Mecidiyeköy Mahmutbey metro hattına çok yakın bir bölgede yer alıyor.