Prava Kartal'da Lansman Öncesi İndirim

İtibar İnşaat tarafından hayata geçirilen Prava Kartal projesi, lansman öncesi satışa çıkardığı konutlar için özel indirim uyguluyor.
Prava Kartal'da Lansman Öncesi İndirim

İtibar İnşaat tarafından hayata geçirilen Prava Kartal projesi, lansman öncesi satışa çıkardığı konutlar için özel indirim uyguluyor.

Prava Kartal, İtibar İnşaat tarafından İstanbul Kartal'da inşa ediliyor. Prava Kartal projesi, 7 bin 210 metrekarelik alan üzerinde iki blok şeklinde hayata geçiriliyor. İki bloktan oluşan Prava Kartal projesinde 186 daire yer alıyor.

Daire Büyüklükleri

İki bloktan oluşan projede, bloklar 26 katlı olarak planlandı. İtibar İnşaat tarafında hayata geçirilen Prava Kartal projesinde yer alan 1 oda 1 salon şeklinde tasarlanan daireler 67 metrekare ile 72 metrekare, 2 oda 1 salon şekline tasarlanan daireler 92 metrekare ile 123 metrekare arasında, 3 oda 1 salon şeklinde tasarlanan daireler ise 174 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Prens Adaları Manzaralı Daireler

İtibar İnşaat tarafından inşa edilen Prava Kartal projesi 'İstanbul'a yeniden aşık olacaksınız' sloganı ile hayata geçiriliyor. Hayata geçirilecek Prava Kartal projesi, deniz ve Prens Adaları manzarasına hakim bir konumda inşa ediliyor.

Bağdat Caddesi'nin devamı olan minibüs yolu üzerinde yer alan proje, metro ve deniz otobüsü iskelesine yürüme mesafesinde hayata geçiriliyor.

Bulunduğu lokasyonla dikkat çeken Prava Kartal projesi, E-5 Karayolu'nun yanı başında yer alırken, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 27 dakika, Marmaray'a ise 3 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.

4 Bin 300 Metrekaresi Yeşil Alan

Blokların hemen altında yer alan ticari alanlar, proje kapsamına yer alan konutlara sahip olanların ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte tasarlanacak. 7 bin 210 metrekare alan üzerine konumlanan projenin 4 bin 300 metrekaresi yeşil alan için ayrıldı. Prava Kartal projesi sosyal alanlar bakımından oldukça zengin.

Proje tamamlandığına sahiplerine ve yatırımcısına yüzde 40 oranında prim sağlayacağı düşünülüyor.

Yüzde 25 İndirim

İtibar İnşaat tarafından hayata geçirilen Prava Kartal projesinde lansman öncesi satışlar başladı. Lansman öncesinde satışa sunulan dairelere sahip olmak isteyenler için yüzde 25 oranında indirimli fiyat olanağı sunuyor. Prava Kartal projesinde yüzde 20 peşinatla banka kredisi kullanılabiliyor.

Konut Fiyatları

Proje kapsamında yer alan dairelerde en düşük fiyat 323 bin 500 TL olarak belirlendi.

1+1 şeklinde tasarlanan daireler 322.500 TL'den başlayan fiyatlarla,

2+1 şeklinde tasarlanan daireler 454.000 TL'den başlayan fiyatlarla,

3+1 şeklinde tasarlanan daireler ise 899.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.