Sur Yapı Sancaktepe Projesini Satışa Sundu

Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, Sancaktepe'de dördüncü projesi 'Muhit' için çalışmalara başladı.
Sur Yapı Sancaktepe Projesini Satışa Sundu

Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, Sancaktepe'de dördüncü projesi 'Muhit' için çalışmalara başladı.

Anadolu Yakası'nın büyümeye devam eden ilçesi olan Sancaktepe'de Sur Yapı yeni bir projeye adım atıyor. Yatırım değeri 175 milyon değerinde olan Sancaktepe projesinde, 217 daire ve 12 ticari alan bulunuyor.

Semtin en değerli bölgesinde yer alan proje 40.170 metrekarelik bir alana sahip. Yapılacak olan projede yer alan daire fiyatları 279 bin TL'den başlıyor.

Sur Yapı, Sancaktepe'de dördüncü projesi olan Muhit'in yapım çalışmaları için adım attı.

Yapılacak proje kapsamında 217 daire ve 12 ticari alan bulunuyor. 7 blok içerisinde 32 farklı daire seçeneği yer alıyor. Bu daireler 68 ile 486 metrekare aralığında bulunuyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı projede daire fiyatları 279 bin TL’den başlıyor. Ayrıca 98 ile 367 metrekare arasına değişen 2 ticari alanda bulunuyor. Dairelerin çoğunun iç avluya bakacağı proje geniş yeşil alanı ile ailelere doğal bir ortam sunuyor.

En Önemli Ulaşım Lokasyonunda Yer Alıyor

Sur Yapı'nın Anadolu Yakasındaki konut projesi olan Muhit, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, TEM Otoyolu ve E-5 bağlantı yollarına yakın bir bölgede yer alıyor. Ayrıca Üsküdar-Sancaktepe metrosunun Abdurahmangazi durağına çok yakın bir konumda yer alıyor.

Sancaktepe'de yapılacak proje, belediye binasına ve yapılması planlanan 15 bin çalışan ve 4100 yatak kapasitesi olan şehir hastanesine çok yakın bir bölgede yer almasıyla hem daire sahiplerine hem de yatırım yapmak isteyenler için güzel fırsatlar sunuyor.

Sancaktepe projesi Muhit; az katlı mimarisi, geniş iç avlusu, yemyeşil peyzajı ve sosyal donanımları ile güzel bir yaşamın kapılarını açıyor. Müzik odası, koku odası, şifa odası olarak adlandırılan farklı bölgelerde kurulmuş altı adet açık hava dinlenme alanı yer alıyor. Bunların dışında, çim tepeler, süs havuzları, güneşlenme terasları, dinlenme alanları, gül bahçesi, zen bahçesi, çim aktivite alanları, açık ve kapalı otopark imkanı, 3 pota basketbol alanı, açık ve kapalı havuz, süs havuzu, fitness, stüdyo ve kafe alanları da bulunuyor.

Çocuklar için oyun alanları ve yüzme havuzunun da bulunduğu proje ile ev sahiplerine doğa ile iç içe olma fırsatı ve yıllarca değerini kaybetmeyecek bir yapı sunuyor.

2 Farklı Ödeme Seçeneği

Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, Muhit projesinde lansman döneminde 2 farklı ödeme planı ile güzel bir fırsat sunuyor. Ev almak isteyenler, peşinat ödemeden 60 ay 0 faiz ya da 120 ay 0,45 vade imkanını, isterse de yüzde 50 peşinat ile 36 ay vade farksız ödeme planını seçebiliyor. Bunun dışında, ödemenin tamamını peşin ödeyecekler için lansman indiriminden hariç, ek olarak % 10 indirim imkanı da sunuyor.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas:

“Bu yıl içerisindeki altıncı, Anadolu Yakasında on dokuzuncu markalı konut projemize Muhit ile başlıyoruz. Ayrıca Muhit bizim Sancaktepe ilçesindeki dördüncü projemiz… Bölgede bu zamana kadar Adapark, Mahalle İstanbul ve Lavender ile 1700 bağımsız bölümü konut alıcılarıyla buluşturduk. Muhit ile birlikte bu bölümlere 217 konut ve 12 ticari alan ekliyoruz. 175 milyon TL yatırım ile yapımına başladığımız Muhit projemizi ‘‘Çocuğunuz hayata 1-0 önde başlasın’’ sloganıyla satışa çıkardık. Projemizi tasarlarken çocukların içerisinde keyifle büyüyeceği az katlı insan ölçeğinde bir proje olmasına özen gösterdik. Az katlı mimarisi, geniş iç avlusu ve çocuklar için hazırlanmış kocaman bahçesi ile çocuklu aileler keyifle zaman geçirebilecek.

Bölgeye inşa edilen kamu yatırımları ve ulaşım akslarına yakınlık Sancaktepe’nin değerini her geçen gün artırıyor. Sancaktepe’nin her geçen gün Anadolu Yakasının güzide bir Muhit’i kimliğine kavuştuğuna şahit oluyoruz. Bu nedenle Sancaktepe’nin oturumcusuna ve yatırımcısına daha çok kazandıracağını düşünüyoruz.”