The Mandarins Acıbadem'den Esnek Ödeme Planı

Mandarins Gayrimenkul yönetimi tarafından hazırlanan ödeme koşulları ile pek çok kişi kolaylıkla ev sahibi olabiliyor.
The Mandarins Acıbadem'den Esnek Ödeme Planı

Mandarins Gayrimenkul yönetimi tarafından hazırlanan ödeme koşulları ile pek çok kişi kolaylıkla ev sahibi olabiliyor.

Mandarins Gayrimenkul İnşaat Ticaret A.Ş. tarafından inşa edilen The Mandarins Acıbadem projesi, Avrasya Tüneli’nin Anadolu yakası çıkış noktasında Acıbadem’de hayata geçiriliyor. Projenin ilk etabı iki bloktan oluşuyor ve 493 konut bulunuyor.

Proje kapsamında satışa sunulan 1+1 daire tipleri 62 ile 82 metrekare arasında, 2+1 daire tipleri 100 ile 115 metrekare arasında, 2+1 dupleks şeklinde olanlar 135 ile 151 metrekare arasında, 3+1 daire tipleri 150 ile 187 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

The Mandarins Acıbadem projesi, depo alanları, su arıtma sistemi, Guest House, araç şarj üniteleri gibi farklı özelliklere sahip.

Son 20 Günde 25 Konut Satıldı

The Mandarins Acıbadem projesinin ilk etabında yer alan daireler tükenmek üzere. Ev sahibi olmak isteyenlerin veya yatırım amaçlı konut almak isteyenlerin ilgisini çeken projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Projenin ilk etabında son 20 günde 25 dairenin satışı gerçekleşti.

493 daireden oluşan projenin ilk etabında, 1+1 daireden 5+1 dubleks daire tipine kadar seçenek bulunuyor. Yoğun ilgi gören The Mandarins Acıbadem projesinde, 1 adet 1+1 daire ve 7 adet 2+1 daire olmak üzere toplam 8 daire kaldı.

Alıcıları İçin Ödeme Kolaylıkları Sunuyor

The Mandarins Acıbadem projesinin ilk etabında inşaatın yüzde 95'i tamamlamış durumda. Proje kapsamında yer alan ikinci etabın inşaat çalışmalarına ise Haziran ayında başlanılarak, 2018 yılının Mayıs ayında teslimlerin başlaması planlanıyor.

Ödeme planlarının Mandarins Gayrimenkul yönetimi tarafından hazırlanan projede, kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Sunduğu kolaylıklar arasında, alıcı dilerse, daire bedelinin yüzde 50'sini teslimden önce belirli aralıklar doğrultusunda, geriye kalan diğer yüzde 50'lik kısmını ise teslimden sonra ödeme imkanı yer alıyor.

Mandarins Gayrimenkul yönetimi tarafından hazırlanan ödeme planlarının bir diğeri ise, konutların alımında ödeme kolaylığı olarak, 60 aya kadar vade seçeneği de sunuluyor.

Konutlar 5 Yıl İçinde yüzde 60’a Kadar Değerlenecek

Mandarins Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Müdürü Emin Can Aydın, satışa sunulan projeden konut alanlar, konutların yüzde 60'a kadar değer kazanacağını ifade ederek; "Tarihi Salı Pazarının yanında özel bir lokasyona sahibiz. Ulaşım araçlarına, alışveriş merkezlerine, Avrasya Tüneli’ne ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne en fazla 7 dakikalık mesafedeyiz.

Sahip olduğumuz özellikler sayesinde projedeki 493 dairenin yüzde 70’inin satışını gerçekleştirdik. Bugün projeden konut alanlar 5 yıl sonra yüzde 60 değerlendiğini görebilecekler" açıklamasını yaptı.

Projede Yer Alan Özellikler

Projenin konut sahiplerine sunuğu özellikler arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, SPA, kafe, güvenlik sistemleri, deniz ve ada manzarası, kapalı otopark, su deposu, hidrofor, jeneratör gibi pek çok olanak bulunuyor.