60 Ay Sıfır Faiz İmkanı İstanbul Moment'te

Moment İstanbul Projesi içerisinde yer almak isteyen yatırımcılar ve müşteriler için 60 aylık vadelere sıfır faiz imkanı sunan banka kredileri aracılığı ile sahip olmak mümkün.
60 Ay Sıfır Faiz İmkanı İstanbul Moment'te

Moment İstanbul Projesi içerisinde yer almak isteyen yatırımcılar ve müşteriler için 60 aylık vadelere sıfır faiz imkanı sunan banka kredileri aracılığı ile sahip olmak mümkün. Buna ilaveten 2019 yılında başlayacak ödeme seçenekleri ile ödemeleri ertelemek isteyen alıcılar için böyle bir alternatif de bulunuyor.

İstanbul'un hızlıca gelişen bölgelerinden biri olan Kartal'da yerleşimi planlanan Moment İstanbul Projesi 731 adet konut, ve 12 ticari kısımdan oluşurken 44 katlı bir binadan oluşuyor. Proje Kartal'ın merkezinde yer alırken manzarası içerisinde Adalar yer alıyor. Estetik bir mimariye sahip olan proje, sosyal imkanları ile de büyük ses getireceğe benziyor.

Kişilerin farklı alan ihtiyaçlarına göre 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi farklı seçeneklerde rezidans ve konut alternatifleri içeren Moment İstanbul'da evler yüksek tavalara sahip, geniş ferah alanlar ile satışa sunuluyor. Evler büyüklüklerine göre 314 metrekareden daha az alan ihtiyacı duyan kişilere göre 74 metrekareye kadar farklı alternatifleri içinde barındırıyor.

60 Ay Sıfır Faiz İmkanı İstanbul Moment'te

Moment İstanbul Projesi içerisinde yer almak isteyen yatırımcılar ve müşteriler için 60 aylık vadelere sıfır faiz imkanı sunan banka kredileri aracılığı ile sahip olmak mümkün. Buna ilaveten 2019 yılında başlayacak ödeme seçenekleri ile ödelemeleri ertelemek isteyen alıcılar için böyle bir alternatif de bulunuyor. Proje konum itibari ile E-5 ve Kartal'da yer alan metronun yakınında bulunması bakımından Anadolu Yakası'nda bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik'te bulunan deniz otobüsü gibi ulaşım alternatiflerine de oldukça yakın bir alana kurulmuş bulunuyor. Bu yakınlıktaki mesafeler içerisinde Bağdat Caddesi, Minibüs Caddesi ve Kartal sahile ise yakınlığı ile merkezi konumunu gözler önüne seriyor.

Moment İstanbul Projesi imkanları içerisinde çocuk oyun alanları, yüzme havuzları dışında 24 saat açık olan güvenlik ve otopark gibi hizmetler de kullanıcıya sunuluyor. Açık yüzme havuzları, spor salonları, spa alanı, hobi odaları, cep sinema etkinlikleri gibi hizmetlere ilave olarak kafeler ve Cross Action Kids Club gibi sosyal etkinliklere de hizmet veren alanları da içerisinde barındırıyor.

60 Ay Sıfır Faiz İmkanı İstanbul Moment'te

Moment İstanbul Projesi kapsamında konut almak isteyen kişiler yaşam alanı içerisinde sosyal etkinliklere katılabilecekleri gibi rahatlıkla alışveriş yapabilecekleri, çocukları ile zaman geçirebilecekleri veya dinginleşmek istedikleri zaman spa yaptırabilecekleri, fit olmak için spor yapabilecekleri imkanlara kavuşacaklar. Kendileri için AC Yapı tarafından yapılan proje kapsamında uygun ödeme seçenekleri ile bir konuta sahip olabilirler.