Bizim Evler 7 Projesinde Ertelemeli Ödeme Fırsatı

İhlas Yapı tarafından hayata geçirilen Bizim Evler 7 projesi için özel bir kampanya hazırladı. Proje kapsamında yer alan daireleri şimdi alıp 2019'da ödemeye başlayabiliyorsunuz.
Bizim Evler 7 Projesinde Ertelemeli Ödeme Fırsatı

İhlas Yapı tarafından hayata geçirilen Bizim Evler 7 projesi için özel bir kampanya hazırladı. Proje kapsamında yer alan daireleri şimdi alıp 2019'da ödemeye başlayabiliyorsunuz.

İhlas Yapı tarafından hayata geçirilen Bizim Evler 7 projesi Ispartakule'de konumlanıyor. İhlas İnşaat hayata geçirdiği proje kapsamında yeni bir kampanya başlattı.

Şimdi Al 2019'da Ödemeye Başla

İhlas Yapı tarafından Ispartakule'de hayata geçirilen Bizim Evler 7 projesi için hazırlanan kampanya kapsamında, teslimler hemen gerçekleştirilirken, ödemeler 2019 yılında başlıyor. Projede peşin alımlarda ise yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor.

Göl ve Deniz Manzaralı Daireler

Bizim Evler 7 projesi, 38.000 metrekare alan üzerinde, 76.000 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Proje kapsamında 532 adet konut yer alıyor.

İhlas Yapı tarafından hayata geçirilen Bizim Evler 7 projesinde, 2+1 şeklinde, 3+1 şeklinde ve 4+1 şeklinde daire seçenekleri bulunuyor. Bizim Evler 7 projesi, panoramik Küçükçekmece Gölü manzarası ve Marmara Denizi manzarası ile sahiplerine eşsiz güzellik sunuyor.

Göl ve Deniz manzarası ile dikkatleri üzerine çeken proje, ayrıca her daireye ve misafir araçlara kapalı otopark konforu sunarak, yeşil alana daha fazla yer veriliyor.

Sosyal Donatıları

Bizim Evler 7 projesinde yer alan sosyal donatılar arasında, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fin hamamı, Türk Hamamı, sauna, buhar odası, fitness center, mini futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, çocuk oyun bahçeleri, göl kafe, kreş, anaokulu, yürüyüş alanları, kameriyeler, mescit gibi birçok imkan bulunuyor.

Farklı Büyüklükte Daireler

İhlas Yapı tarafından inşa edilen Bizim Evler 7 projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri;

2+1 daireler 116 metrekare, 129 metrekare, 159 metrekare ve 164 metrekare arasında,

3+1 daireler 197 metrekare, 191 metrekare, 205 metrekare, 208 metrekare ve 194 metrekare arasında,

4+1 daireler ise 218 metrekare olarak tasarlandı.

Bulunduğu Lokasyon İle Dikkat Çekiyor

İhlas Yapı tarafından Ispartakule'de hayata geçirilen Bizim Evler 7 projesi, sunduğu Küçükçekmece Gölü manzarası ve Marmara Denizi manzaralarıyla gözleri üzerine toplarken, bulunduğu lokasyon ile de dikkatleri çekiyor.

Bizim Evler 7 projesi, TEM Otoyolu’nun yanı başında, yapım çalışmalarına başlanan Kabataş Bahçeşehir metro hattının Ispartakule durağına yakınlığı ile konut sahiplerine ulaşım kolaylığı sunuyor.