'Mutlu Evler Türkiye' Kampanyası ile Konut Sahibi Olun

Sur Yapı, hayata geçirdiği projeler kapsamında başlattığı 'Mutlu Evler Türkiye' kampanyası ile geniş kitleleri lüks konut sahibi yapmayı hedefliyor.
'Mutlu Evler Türkiye' Kampanyası ile Konut Sahibi Olun

Sur Yapı, hayata geçirdiği projeler kapsamında başlattığı 'Mutlu Evler Türkiye' kampanyası ile geniş kitleleri lüks konut sahibi yapmayı hedefliyor.

Sur Yapı, yeni bir kampanya sunuyor. Mutlu Evler Türkiye adında yeni bir kampanya başlatan Sur Yapı, ev sahibi olmak isteyenlere yeni bir kolaylık sağlıyor.

Sur Yapının hayata geçirdiği kampanya kapsamında, Sur Yapı projelerinden 600 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olma imkanı sunuyor.

Kampanyaya Dahil Olan Projeler

Sur Yapı’nın başlattığı Mutlu Evler Türkiye kampanyası, Sur Yapı projeleri arasında yer alan; Ümraniye’de Şehir Konakları, Sancaktepe’de Lavender ve Muhit, Maltepe’de Yeşilmavi, Koşuyolu’nda Excellence, Kağıthane’de Tempo City, Ispartakule’de Bahçeyaka, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, Topkapı’da Topkapı Evleri ve Bursa’da Marka Rezidans projelerini kapsıyor.

Teslime Kadar 600 TL, Teslimden Sonra 474 TL

Mutlu Evler Türkiye kampanyası kapsamında indirimli fiyatı 323 bin TL olan 60 metrekare 1+1 şeklinde yer alan daireye, 48 bin TL peşinat ile sahip olabilme imkanı sunuyor. Hayata geçirilen kampanyada, teslime kadar 600 TL taksit öderken, teslimden sonra 474 TL taksit ödenerek konut sahibi olunuyor.

120 ay için sadece 0,55 kredi oranı uygulanırken, kalan tutar ise 29 bin TL’lik vade farksız beş ödeme ile tamamlanıyor.

Yüzde 10 İndirim

Sur Yapı, başlattığı Mutlu Evler Türkiye kampanyası ile teslime kadar sadece 600 TL taksit ve 120 ay vade imkanı ile ev sahibi olma imkanı sunuyor. Mutlu Evler Türkiye kampanyasında ilk olarak liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim uygulanıyor ve indirimli fiyat üzerinden yüzde 15 peşinat alınıyor.

Daha sonra ise, 120 ay 0,55 vade ile teslime kadar 600 TL’den başlayan taksitlerle ödeme yapılıyor ve kalan tutar 5 vade farksız taksit yapılıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler taksit sayısını azaltmak isterler ise 60 ay 0 faiz imkanı da sunuluyor.

Bunların dışında kampanya kapsamında yer alan projelere sahip olmak isteyenlere, peşin ödemelerde yüzde 10+15 indirim sağlıyor.

11 Proje 300 Konut

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, hazırlanan kampanya kapsamında yer alan 11 Sur Yapı projesinde, 300 konut sınırı olacağını belirterek, kampanya ile geniş kitleleri lüks konut sahibi yapmayı hedeflediklerini ifade etti.

Mutlu Evler Türkiye kampanyasında teslime kadar 600 TL taksit öderken, teslim sonrasında taksitler 474 TL olarak düşürülerek, ödeme kolaylığı sunuyor.

Sur Yapı, başlattığı kampanya ile konut sahibi olmak isteyenlere fırsat sunuyor. Kampanya kapsamında yer alan konutlar sahiplerini beliyor.