Nef, İlk 'luxury living' Projesini Hayata Geçirdi

Nef, ilk ‘luxury living’ projesinin lansmanını dünyaca ünlü Yunan şarkıcı Antonis Remos’un konseri ile gerçekleştirerek dikkatleri çekti.
Nef, İlk 'luxury living' Projesini Hayata Geçirdi

Nef, ilk ‘luxury living’ projesinin lansmanını dünyaca ünlü Yunan şarkıcı Antonis Remos’un konseri ile gerçekleştirerek dikkatleri çekti.

Nef Yalıkavak 116 dönüm üzerinde yer alan projenin lansmanı, NefYalıkavak satış ofisinde iş dünyası ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katılımıyla 05 Ağustos Cumartesi akşamı gerçekleştirildi.

Lansman partisinde dünyaca ünlü Yunan şarkıcı Antonis Remos, Bodrum’da unutulmayacak bir gece yaşattı.

Türkiye'ye hayranlığını dile getiren sanatçı, Türk hayranları için şarkılarını söyledi. Ünlü Yunan şarkıcı Antonis Remos, "Türkiye ve Yunanistan birbirine yakın iki dost ülke. En büyük dileğim bir gün Türk ve Yunan izleyicisinin tek yürek olması” diyerek sahneyi ünlü DJ Doğuş Çabakçor’a devretti.

389 Adet Villa ve Rezidanz

Nef Yalıkavak, 460 metre uzunluğunda sahile ve 2 bin metrekare kumsala sahip. NefYalıkavak projesinde, 389 adet villa ve rezidans yer alıyor.

Yakın zamanda ultra lüks otel zinciri Banyan Tree Avrupa’daki ve Türkiye’deki ilk otelini, Nef Yalıkavak projesinin içerisinde hayata geçiriyor. Banyan Tree, 2019 yılı itibariyle Nef Yalıkavak’ta hizmete sunulacak.

Giderek yükselen lüks yaşam isteği, Türkiye’de Nef ile Bodrum ve İstanbul’da hayat buluyor. Nef, lokasyon, fiyat, hedef kitle ve projede kullanılan malzemelerle, lüks segmente ulaşmaya çalışan yeni bakış açısı sağlıyor.

İlk ‘luxury living’ projesini Nef, Yalıkavak'ta hayata geçirdi.

Nef, Cennet Koyu’nun hemen yanında bulunan Nef Gölköy projeleri ile hayal edilen bir yaşamı sunmak için hazırlanıyor.

Nef Hakkında

Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım A.Ş., Şen Timur Gümrükleme ve Dış Ticaret Limited Şirketi ismi altında 1992 yılında gümrük komisyonculuğu aracılık ve mümessillik hizmetleri yapmak için Türkiye’de kurulan Nef, Şirket 12 Nisan 2007’de nevi değiştirmek suretiyle Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım A.Ş. ünvanını aldı.

Şirket, Türkiye ve yurtdışında inşaat ve müteahhitlik işleri yapmak ile gayrimenkul alımı, yapımı, geliştirmesi ve satımını gerçekleştirmek. Dünyanın en iyi 10 mimarlık firmasından 5’i ile aynı anda çalışan dünyanın sayılı gayrimenkul firmaları arasında yer alıyor.