TEM Avrasya'dan Tarihi Kampanya!

Tem Avrasya projesi yenilenen ve gelişmekte olan mimarisi ile İstanbul'un yeni gözde semtlerinden olmaya aday olan Gaziosmanpa Karayolları mevkiinde yer almakta.
TEM Avrasya'dan Tarihi Kampanya!

Tem Avrasya projesi yenilenen ve gelişmekte olan mimarisi ile İstanbul'un yeni gözde semtlerinden olmaya aday olan Gaziosmanpa Karayolları mevkiinde yer almakta. Proje; 18 bin 621 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen 17-18 katlı 6 bloktan oluşmakta.

Avrupa ile Asya'yı birleştiren TEM'in hemen yanıbaşında yer alan Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi mevkiinde yapımına başlanan Fuzul Yapı ve TOKİ işbirliği ile halka sunulan TEM Avrasya Konutları Projesi, konut sektöründe bugüne kadar görülmemiş tarihi bir kampanyaya imza atmış bulunuyor.

"Evinizi şimdi alın 2019’a kadar kredi taksitlerini biz ödeyelim” başlığı ile kendi taksitlerini kendi ödeyen bir proje TEM Avrasya Konutları projesi. Konsept olarak ise misyonu: Aile. TEM Avrasya Konutları Projesi'nin yüklenmiş olduğu bir diğer misyon ise moder şehir yaşamı ile geleneksel değerlerimizin korunduğu sıcacık bir mahalle kültürünü birleştirmek.

Kendi taksitlerini kendi ödeyen kampanya nasıl gerçekleşiyor: siz kararınızı verip evinizi seçtikten sonra 2019 yılına kadar olan kredi taksitlerinizi firma ödüyor.

TEM Avrasya'dan Tarihi Kampanya!

TEM Avrasya Konutları Projesi'nin Özellikleri:


Tem Avrasya projesi yenilenen ve gelişmekte olan mimarisi ile İstanbul'un yeni gözde semtlerinden olmaya aday olan Gaziosmanpa Karayolları mevkiinde yer almakta. Proje; 18 bin 621 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen 17-18 katlı 6 bloktan oluşmakta. Yaşam alanı olarak projede 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşan 612 daire, 1 market ve 17 tane cadde dükkanı bulunmakta.

Kendi taksitlerini kendi ödeyen bu akılalmaz Tem Avrasya Konutları Projesi Maslak'a sadece 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 10 dakika, metroya ve GOP Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 2 dakika, Atatürk Havalimanı'na 20 dakika uzaklıkta yer almakta.

Oldukça geniş sosyal alanlara sahip olan projede çocuk oyun alanları, 2 tane kapalı havuz, Türk Hamamı, sauna, buhar banyosu, fitness merkezi, güvenlik ve otopark mevcuttur.

TEM Avrasya Konutları Projesi Satın Alma Şartları:

Sadece yüzde on peşinat vererek 507 000 TL.den başlayan fiyatlarla bu görülmemiş kampanyadan alıcılar faydalanabiliyorlar.

Projenin teslim tarihi 2019 ve kampanya sınırlı sayıdaki daireleri kapsamakta. TOKİ ve Fuzul Yapı ortaklığında hayata geçen yepyeni bu projenin fırsatlarından yararlanmak için iletişim bilgileri:

Adres: Karayolları Mah. Abdi İpekçi Cad. Gaziosmanpaşa (TEM Avrupa Konutları yanı)