Tuzla Lokum Evler'de Anahtar Teslimleri Başladı

Tuzla'nın en gözde yaşam alanında yer alan Lokum Evler projesi, doğayla iç içe sakin bir yaşam tercih edenler için güzel bir fırsat sunuyor.
Tuzla Lokum Evler'de Anahtar Teslimleri Başladı

Tuzla'nın en gözde yaşam alanında yer alan Lokum Evler projesi, doğayla iç içe sakin bir yaşam tercih edenler için güzel bir fırsat sunuyor.

Tuzla’nın en gözde yaşam merkezi Aydınlı’da yer alan Lokum Evler, E5 ile TEM bağlantı yollarına 1, Viaport ve Sabiha Gökçen’e 5 dakika mesafede yer alıyor.

Pendik ve Tuzla Marina gibi Türkiye’nin önemli iki marinasının yanında yer alan Lokum Evler, toplu taşıma ile ana arterlere ulaşım kolaylığı sağlarken, yürüme mesafesinde AVM’ler, bankalar ve eczaneler de sunarak kolaylık sağlıyor.

İlk Anahtarlar Teslim Edildi

Tuzla'da yer alan Lokum Evler Projesinde yer alan konutların anahtarı sahiplerine teslim edilmeye başlandı. Şehir hayatının sunduğu konfor doğa ile iç içe geçiyor. Lokum evler projesinde daireler 4 etap şeklinde teslim ediliyor.

Lokum Evler projesi, DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığı ile yürütülüyor. Bu proje kapsamında ilk anahtarlar sahiplerine teslim edildi. Lokum Evler projesi doğayla iç içe olan, kullanışlı daire planlamaları ile ve konumu itibari ile daire sahiplerinin büyük ilgisini çekti. 15 ila 19 katlı 7 bloktan ve 742 adet konuttan oluşan Lokum Evler projesinde 117-154 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor.

Sosyal alanlar, aile hayatına ve mahalle konseptine uygunluğu ile dikkat çeken proje, hem salondan hem mutfaktan girişi bulunan balkon alanı, dairelere fazladan metrekare kazandırıyor.

Doğayla İç İçe Sakin Bir Yaşam Alanı Sunuyor

Tuzla'nın Sabiha Gökçen Havalimanına yakınlığı ile Aydınlı'da yer alan Lokum Evler konum itibari ile de farklılık gösteriyor.
Tuzla Sahiline 8 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 6 dakika, alışveriş merkezlerine 14 dakika ve üniversiteler bölgesine 12 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Her yere yakınlığı ve kolay ulaşımının yanı sıra, projeye komşu, koruluk alanla bütünleşen peyzajıyla doğayla iç içe sakin bir yaşam fırsatı sunuyor.

Lokum Evler projesinde aile hayatına yönelik planlanan, çocuk oyun alanları, doğa ile bütünleşen yürüyüş yolları, bisiklet parkurları ve seyir teraslarıyla zenginleştirilen peyzaj alanlarından oluşan sokak ve meydanları bulunan daireler sahiplerini bekliyor.

Yatırımcılara Büyük Kazanç Sağladı

Lokum Evler projesinin satışları, projede yer alan satış ofislerinden yapılıyor.

1+1 ve 2+1 dairelerin anahtar teslimi ile başlayan projeden daire alan yatırımcılar yaklaşık % 90 kazanç elde ettiler.

2+1 ve 3+1 dairelerin teslimi devam ediyor.

Lokum Evlerin geri kalan etapları, İncirli Taşlık (1 Parsel) 2017 Eylül Ayında, Narlı Taşlık (3 Parsel) 2017 Kasım ayında, Dutlu Taşlık (22 Parsel) 2018 Haziran Ayında teslim edilecek.