Ankara Çayyolu Yeni Konut Projeleri İle Çehresini Değiştiriyor

Aralarına katılan yeni konut projeleri ile değerine değer katmaya devam eden Çayyolu bölgesi hem yatırımlık proje arayanlara hem de prestijli bir hayatın hayalini kuran kişilere hitap etmeyi başarıyor.
Ankara Çayyolu Yeni Konut Projeleri İle Çehresini Değiştiriyor

Aralarına katılan yeni konut projeleri ile değerine değer katmaya devam eden Çayyolu bölgesi hem yatırımlık proje arayanlara hem de prestijli bir hayatın hayalini kuran kişilere hitap etmeyi başarıyor.

Ankara'nın hızla yükselen ve en değerli bölgelerinden biri olarak kabul edilen Çayyolu bölgesi yeni konut projeleri ile bu gelişimini istikrarlı bir şekilde sürdürüyor. Prestijli bir yaşam arayan kişilere hitap eden bölgede çok sayıda yeni konut projesi başlatılırken aynı zamanda hali hazırda yapımı devam eden konut projeleri de bulunuyor. Seçenek çok olunca makul fiyatlar da sunulan projelerde yerinizi almak için tek yapmanız gereken karar vermek...

Koordinat Çayyolu Konut Projesi


Emlak Konut GYO güvencesi ile satışa sunulan Koordinat Çayyolu fiyat ve sunduğu imkanlar ile diğer projelerin önüne geçmeyi başarıyor. Ankara 2018 teslim konut projeleri arasında yer alan Koordinat Çayyolu projesi 2018 yılının Aralık ayı sonu itibari ile hak sahiplerine teslim edilmeye başlanacak. 3 blok üzerinde yer alan 427 adet dairenin satışa sunulacağı projede 1+1 daire, 2+1 daire, 3+1 daire, 4+1 daire ve 5+1 daire olmak üzere farklı daire tipleri satılıyor. Projede yer alan en düşük konut fiyatı 547 bin liradan başlarken Koordinat Çayyolu fiyat listesi içerisinde en yüksek fiyat ise 1 milyon 560 bin lira olarak uygulanıyor.

Park Mozaik Evleri Çayyolu Konut Projesi


Çayyolu sınırları içerisinde yer alan bir diğer proje olarak öne çıkan Park Mozaik Evleri çocuklarını doğa ile iç içe büyütmek isteyen ebeveynlere hitap ediyor. Yine şehrin merkezinde ama doğa ile iç içe yaşamak isteyen kişilerin de tercih etmesi gereken doğa dostu konut projeleri arasında yer alan Park Mozaik Evlerinde ilk etapta yaşam başlarken yeni etaplarda satılık daireler hala mevcut. Park Mozait konut projesi 2+1 daire fiyatları 550 bin liradan başlarken banka kredisi desteği gibi farklı çok sayıda ödeme seçeneği ile aylık taksit tutarları düşürülüyor.

Sierra Yaşamkent Konut Projesi


Ankara Çayyolu Yaşamkent konut projeleri arasında kendisine yer bulan projede 15 farklı daire tipi satışa sunuluyor. Bu da herkesin projede kendisine özel daire tipi ve kendi bütçesine uygun ödeme seçeneklerini belirlemesine olanak sağlıyor. Sierra Yaşamkent daire fiyatları 1+1 daireler için uygulanan 239 bin liralık seviyeden başlıyor. Peşin alımlarda yüzde 10 + yüzde 10 fiyat avantajı sunulurken buna ek olarak kredili alımlar için de yüzde 10 indirim ve 120 ay vadeli konut kredisi desteği bulunuyor. Kaynak:Emlak365.com