Kale Ofis Çukurambar Ankara Fırsatları Sürüyor

Toplam 107 metre olan bina yüksekliği ve özgün tasarımı ile dikkat çeken Kale Ofis Çukurambar Ankara'nın en prestijli ofis projeleri arasında yer alıyor.
Kale Ofis Çukurambar Ankara Fırsatları Sürüyor

Toplam 107 metre olan bina yüksekliği ve özgün tasarımı ile dikkat çeken Kale Ofis Çukurambar Ankara'nın en prestijli ofis projeleri arasında yer alıyor.

Ankara'nın en hızlı gelişen bölgeleri arasında yer alan Çukurambar sınırları içerisinde yükselen projede metrekare fiyatları 62 ile 469 arasında değişen farklı ofis tipleri satışa sunuluyor. A Plus kalitesinde ofisler sunulan projede otopark sorunu da ortadan kaldırılıyor.

Her 30 Metrekareye 1 Otopark Hakkı!


Bölgede çok sayıda ticari merkez bulunması nedeni ile oldukça ciddi bir otopark sorunu yaşanırken Kale Ofis Çukurambar projesi bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor. Projeye özel olarak 3 katlı bir otopark alanı ayrılırken bu sayede her 30 metrekarelik alana 1 otopark hakkı tanınmış oluyor. Yani en küçük ofisi dahi satın alan kişilere toplam 2 otopark hakkı tanınmış oluyor. Daha büyük ofislerden alan kişiler için ise daha fazla otopark hakkından yararlanılma olanağı sunuluyor.

Kale Ofis Çukurambar Fiyatları Ne Kadar?


4 metrelik kat yüksekliği ile rahat ve konforlu bir ofis ortamında yaşama imkanı sağlayan Kale Ofis Çukurambar projesinde en düşük ofis fiyatı 489 bin liradan başlarken en yüksek ofis fiyatı olarak ise 1 milyon liralık sınır uygulanıyor. Kale Ofis Çukurambar ortalama metrekare fiyatları ise 7 bin 900 liraya tekabül ediyor.

Kale Ofis Çukurambar Nerede?


Ankara'nın en prestijli ofis projeleri arasında yer alan Kale Ofis Çukurambar projeye adını veren Çukurambar bölgesinde Konya Yolu üzerinde yer alıyor. Ankara Ticaret Mahkemesine sadece 1 dakikalık mesafede yer alan proje yine Yeğenbey Vergi Dairesine de sadece 1 dakikalık mesafede bulunuyor. Araç ile gidildiğinde Kızılay Metro istasyonuna 3 dakikalık mesafede yer alan Kale Ofis Çukurambar hava limanına ise 30 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Projenin tamamlanmasının ardından şimdiki satış fiyatları ile kıyaslandığında en azından yüzde 40'lık bir getiri sağlaması bekleniyor. Projenin bir diğer sağladığı avantaj ise kalorimetre sisteminin kurulması ve bu sayede de her ofisin kendi ısı giderini belirlemesine izin veriliyor.