Wind Ankara Konut Projesi

Taha İnşaat ve Voga Mobilya ortaklığı ile Ankara'da gerçekleştirilen konut projeleri arasında yer alan Wind Ankara yoğun ilgi görmeye devam ediyor.
Wind Ankara Konut Projesi

Taha İnşaat ve Voga Mobilya ortaklığı ile Ankara'da gerçekleştirilen konut projeleri arasında yer alan Wind Ankara yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Proje toplamda 22 katlı tek bir kule ve bu kulenin yanında sıralanan 14 villadan oluşuyor. Projenin en çok dikkat çeken özelliği ise rezidans daireleri için sunulan son derece geniş metrekare olarak öne çıkıyor. Kulede yer alan rezidans daireler 5+2 daire tipi olarak tasarlanırken bu dairelerin metrekare ölçüleri ise 462 metrekare olarak açıklanıyor.Wind Ankara Nerede?


Lokasyon olarak Ankara'nın en değerli bölgelerinden biri olan Ankara Çayyolu bölgesinde Park Caddesi üzerinden yer almaktadır. Bu nedenle Wind Ankara Çayyolu ismi ile de anılan projenin yakın çevresinde çok sayıda markalı konut projesi ve alışveriş merkezleri gibi önemli sosyal olanaklar bulunmaktadır.Tüm Cepheler Güneye Bakıyor


Wind Ankara rezidans dairelerinin tümü Güney cepheye bakarken 5+2 kule daireler bu sayede gün boyu güneşi içine alacak şekilde konumlandırılıyor. Panoramik kent ve bahçe manzarası sunan Wind Ankara projesi içerisinde yer alan villa daireler içinde 6+2 daire tipi sunuluyor. Özel teraslı olarak tasarlanan teraslarda ebeveyn süiti yer almaktadır.


Huzur ve keyif dolu bir yaşam sunmanızı sağlayacak olan projede aynı zamanda sosyal tesis imkanları da yer alırken proje 24 bin metrekarelik bir inşaat alanında yer alıyor. Bu alanın 14 bin metrekaresi yeşil alan olarak ayrılırken yine site sakinlerinin araçlarını güvenle bırakabilmeleri içinde 5 bin metrekarelik kapalı garaj alanı bulunuyor. Son derece lüks olarak tasarlanan projede villa dairelerde hizmetli odası, jakuzi, fitness salonu ve sauna gibi isteyebileceğiniz tüm detaylar fazlası ile yer alıyor.


Ankara süper lüks villalar kategorisinde yer alan 6+2 villa dairelerde yer alan tüm villalarda en kaliteli malzemeler kullanılırken mimari tasarımda da evin her yerinin güneş görmesi ve panoramik manzaraya sahip olmasına dikkat ediliyor. Wind Ankara teslim tarihi olarak ise 2018 yılının ikinci yarısı gösteriliyor.