Yüzde 5 Peşinatla Akay Neris Yaşamkent Fırsatını Kaçırmayın

Birbirinden kaliteli toplam 75 dairenin satışa sunulacağı Akay Neris Yaşamkent projesi bünyesinde çok sayıda lüks özelliği barındırıyor.
Yüzde 5 Peşinatla Akay Neris Yaşamkent Fırsatını Kaçırmayın

Birbirinden kaliteli toplam 75 dairenin satışa sunulacağı Akay Neris Yaşamkent projesi bünyesinde çok sayıda lüks özelliği barındırıyor.

Akıllı ev teknolojisi ile donatılan projede aynı zamanda kurulan elektrik panelleri ile sitenin elektrik ihtiyacını kendisinin karşılaması sağlanacak. Üretilen fazla elektrik enerjisi elektrik dağıtım şirketine satılacağı için site yönetimi bu satıştan ek gelir elde edecek. Üst segment malzemeler kullanılarak üretilecek olan konutlarda yeşil bina teknolojisi öne çıkarılacak.

75 Şanslı Aile Ayrıcalıklı Bir Yaşama Adım Atacak


Akay Neris konut projesi ile dikey ve yatay kuleler üzerinde yer alacak olan toplam 75 adet dairenin satışı gerçekleştirilecek. Satılacak olan konutlardan 4+1 daire tipi ile 6+1 dubleks daire tipi seçenekleri kule bloklarda yer alacak. Akay Neris Yaşamkent yatay bloklar içerisinde ise 4+1 daire tipi ve 5+1 dubleks daire tipi seçenekleri bulunacak. Yatay bloklarda yer alacak olan dubleksler ayrıca havuzlu dubleks olarak tasarlanacak.

Akay Neris Yaşamkent Nerede?


Ankara konut projeleri arasında yer alan Akay Neris Yaşamkent konut projesi adını aldığı Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı olan Yaşamkent sınırları içerisinde yer almaktadır. Ankara'nın en hızlı gelişen ve en çok değerlenen bölgelerinden birinde yer alması Ankara'da yatırımlık konut projesi arayan kişilerin dikkatini çekerken aynı zamanda akıllı ev teknolojisi ile donatılması, üst düzey güvenlik önlemlerinin alınması ve konutların son derece lüks olarak inşa edilmesi ile Ankara'da yaşamak isteyen kişilerin markalı konut projeleri seçeneklerinde öne çıkmayı başarıyor.

Akay Neris Yaşamkent Fiyatları Ne Kadar?


Akay Neris daire fiyatları seçilen daire tipine ve metrekaresine bağlı olarak değişmekle beraber;

Akay Neris Yaşamkent 4+1 daire fiyatları 1 milyon 65 bin lira ile 1 milyon 547 bin lira,

Akay Neris Yaşamkent 5+1 daire fiyatları 2 milyon 729 bin lira olarak uygulanıyor. Projede yer alan Akay Neris Yaşamkent 6+1 daire fiyatları ise satışların tamamlanması nedeni ile Akay Neris Yaşamkent fiyat listesi içerisinden kaldırılmış bulunuyor.

Akay Neris Yaşamkent Ne Zaman Teslim Edilecek?


2016 yılında ilk çalışmaları başlanan projenin bu senenin sonuna kadar teslim edilmesi bekleniyor. Yani Akay Neris Yaşamkent teslim tarihi olarak Aralık 2018 tarihi belirlenmiş durumda.