Ev Satın Almak İsteyenlere Peşinatsız Ara Ödemesiz 0.69 Faizle Senetle Satılık Konut Projeleri

Sur yapı konut projeleri için yeni bir konut kampanyası başlattı. Yeni kampanya kapsamında peşinatsız ara ödemesiz konut satışı yapacağını duyurdu. 0.69 faiz oranı ile satılık konut projeleri listesi haberimizde!
Ev Satın Almak İsteyenlere  Peşinatsız Ara Ödemesiz 0.69 Faizle Senetle Satılık Konut Projeleri

Sur yapı konut projeleri için yeni bir konut kampanyası başlattı. Yeni kampanya kapsamında peşinatsız ara ödemesiz konut satışı yapacağını duyurdu. 0.69 faiz oranı ile satılık konut projeleri listesi haberimizde!

Sur Yapı artan konut talebinden daha fazla pay alabilmek adına yeni konut kampanyası başlattı.Sur Yapı 0.69 Faiz Oranı İle Yeni Konut Kampanyası Başlattı!Konu hakkında açıklama yapan Sur Yapı Başkanı Altan Elmas “Sur Yapı olarak sektörde her zaman öncü olmaya gayret ettik. Bu kampanyayla da bir ilki gerçekleştiriyoruz.Merkez Bankası’nın faiz indirimleriyle başlattığı ve kamu bankalarının devam ettirdiği süreci destekleyen, talep ve arzı buluşturacağına inandığımız bir kampanya hazırladık. Aylık taksit ödeme gücüne sahip ancak peşinat ya da ara ödemelere takılan bir kesimin konut sahibi olmasını kolaylaştırıyoruz.Türkiye gibi genç nüfus kitlesine sahip bir ülkede doğal bir talep zaten var. Bu kampanyayla geniş kitlelerin talebini karşılamayı planlıyoruz” diyerek yeni kampanyalarını duyurdu.Tamamı Taksitle Ödenen Konut Kampanyası!Türkiye'de bir ilke imza attıklarını belirten Altan Elmas “Türkiye’de ilk defa tamamı taksitlerle ödenebilecek bir planla kampanya yapıyoruz. Örnek olarak liste fiyatı 563 bin TL olan 2+1 bir daireye öncelikle yüzde 15 kampanya indirimi yapıyoruz.İndirimli satış fiyatı 478 bin 550 TL oluyor. Bunun yarısı için 180 aya varan 0.69 vade ile banka kredisi kullandırıyoruz. Bankaya ödenecek taksit 2 bin 325 TL oluyor. Geri kalanını ise 120 ayda 0.69 vade oranı ile taksitlendiriyoruz. Sur Yapı taksiti de 2 bin 939 TL oluyor.120 ay boyunca toplam taksit tutarı 5 bin 264 TL. Böylece peşinatsız, ara ödemesiz ev sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Üstelik 120 ayda Sur Yapı ödemeleri tamamlandıktan sonra kalan 60 ayda sadece banka ödemeleri gerçekleştiriliyor. Yani 120 ay sonrasında müşteri taksiti 5 bin 264 TL yerine 2 bin 325 TL’ye düşüyor” dedi.Emlak365.com