Sur Yapı Antalya Yüzde 15 Peşinat ve 175 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Satışa Devam Ediyor!

Antalya'nın en büyük kentsel dönüşüm projesi Sur Yapı Antalya projesinde hem satışlar hem de kampanyalar tüm hızı ile devam ediyor.
Sur Yapı Antalya Yüzde 15 Peşinat ve 175 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Satışa Devam Ediyor!

Antalya'nın en büyük kentsel dönüşüm projesi Sur Yapı Antalya projesinde hem satışlar hem de kampanyalar tüm hızı ile devam ediyor.

Sur Yapı Antalya projesi için kampanyalar adeta yağmur gibi yağıyor.Projede yüzde 15 peşinat ve kalanı 48 ay vadeli olmak koşulu ile faizsiz taksitle satılırken yine isteyen kişilere ödemelere 1 sene sonra başlama seçeneği de sunuluyor.Sur Yapı Antalya Yüzde 15 Peşinat ve 175 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Satışa Devam Ediyor!Sur Yapı Antalya Projesi Nerede?Sur Yapı Antalya Projesi Antalya'nın Kepez ilçesinde yer alıyor. Santral Mahallesinde yer alan kentsel dönüşüm projesi lansman döneminde 20 binin üzerinde talep toplayarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.Projeyi bu kadar öne çıkaran özelliği ise konut projesinin gerçekleştirildiği Kepez ilçesinde konut amortisman süresinin 13 yıl gibi son derece düşük olması. Bu nedenle oturmak için konut arayanların yanı sıra yatırımlık konut projesi arayan kişilerde Sur Yapı Antalya projesi için alımda bulunmayı tercih ediyorlar.Sur Yapı Antalya Projesi Fiyatları Ne Kadar?Kendisine ait bir metrosunun dahi bulunduğu proje yoğun ilgi görürken projede şu anda lansman öncesi satış fiyatları uygulanıyor. Tamamlandığında 70 bin kişinin yaşamaya başlayacağı Sur Yapı Antalya konut projesi kapsamında etaplar halinde başvurular kabul ediliyor.Projede yer alan konutlar 1+1 daire, 2+1 daire ve 3+1 daire olarak üretilecek. Projede satılacak olan 1+1 daireler 47 metrekare, 2+1 daireler 78,5 metrekare ve 3+1 daireler 118,5 metrekareden oluşacak. Sur Yapı Antalya Turkuaz etabı için;Sur Yapı Antalya 1+1 daire fiyatları 176 bin liradan başlayan fiyatlarla,Sur Yapı Antalya 2+1 daire fiyatları 261 bin liradan başlayan fiyatlarla,Sur Yapı Antalya 3+1 daire fiyatları 393 bin liradan başlayan fiyatlarla satışlar gerçekleştirilecek.Sur Yapı Antalya Teslimat Tarihi Ne Zaman?Projede yer alan konutlar etaplar halinde teslim edilecek. Birinci etap konut projesi için teslimat tarihi Sur yapı tarafından 2019 yılının Aralık ayı olarak açıklanmıştı.Emlak365.com