398 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Dubleks Villa Tipi Rüya Gibi Prefabrik Evler!

Villa tipi çift katlı prefabrik evlerin fiyatları merak ediliyor. Dubleks prefabrik ev fiyatları ne kadar? Villa konforuna sahip prefabrik evler için ne kadar bütçe gerekir?
398 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Dubleks Villa Tipi Rüya Gibi Prefabrik Evler!

Türkiye'de son dönemlerde ev yaptırmak isteyenler düşük maliyet arayışı içerisine giriyorlar. Yükselen inşaat maliyetlerinden dolayı ev sahibi olmak oldukça zorlaştı. Üstelik bir villa yaptırmanın maliyeti 1-2 milyon TL'yi bulabiliyor. Bu maliyetlerden dolayı da prefabrik evlerin yıldızları parlıyor. Uygun bir araziye sahip olanlar betonarme ev maliyetlerinin yarısından daha düşük fiyatlarla prefabrik ev yaptırabiliyorlar. Bu da insanları bu tercihe doğru yönlendiriyor.

PREFABRİK EVLERİN BETONARME EVLERDEN FARKI YOK

Prefabrik ev yaptırmak konusunda kararsız kalanların en büyük çekinceleri bu evlerin dayanıklılığı ve sağlayabileceği konfor oluyor. Türkiye'de prefabrik ev üretimi yapan firmalar son dönemlerde oldukça büyük aşama kaydettiler. üretilen prefabrik evlerin dayanıklılığı betonarme evleri aratmıyor. Hatta bir prefabrik evin kullanım ömrünü 50 yıl olarak belirleyen firmalar var. Konfor açısından ise betonarme yapılardan da pek aşağı kalınmıyor. Betonarme evlerin sağladıkları her imkanı benzer kalitede prefabrik evlerde bulmak mümkün oluyor.

İZİN ALIP SİPARİŞ VERİN 15 GÜNDE PREFABRİK EVİNİZ KURULSUN

Prefabrik ev yapımında imar açısından izin alınması gerekiyor. Prefabrik ev yaptırılacak olan arazinin imar engeli yoksa ilgili belediyeden izin alınabiliyor. Bu izin alındıktan sonra prefabrik ev yapılması için herhangi bir engel bulunmuyor. Prefabrik ev üreten bir firma ile iletişime geçip sipariş verilmesi durumunda yoğunluğa göre en erken 1 haftada en geç 2 haftada prefabrik ev anahtar teslim olarak kurulabiliyor.

VİLLA TİPİ PREFABRİK EVLER KAÇ TL'YE YAPTIRILIR?

Prefabrik ev fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Kullanılan malzemenin kalitesi ve projeye göre fiyatlar artabiliyor. Buna göre dubleks prefabrik ev fiyatları incelendiğinde 118 metrekare prefabrik ev 412 Bin TL'ye, 122 metrekare prefabrik ev 398 Bin TL'ye, 120 metrekare prefabrik ev 442 Bin TL'ye, 131 metrekare prefabrik ev 420 Bin TL'ye yaptırılabiliyor.

398 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Dubleks Villa Tipi Rüya Gibi Prefabrik Evler!

Daha büyük prefabrik ev isteyenlerin bu talepleri de karşılanabiliyor. Yine dubleks villa tipi prefabrik evler kapsamında 134 metrekarelik eve 435 Bin TL, 142 metrekarelik eve 475 Bin TL ve 149 metrekarelik eve 460 Bin TL fiyat veriliyor.

Emlak365.com