Başakşehir'de 0 faiz ile 60 ay imkanı!

Artık 3.İstanbul olan Başakşehir’de 0 faiz ile 60 ay imkanı! Al Zamil, Seha Yapı, Adesa ve Fuzul Grup ortaklığında ve Başakşehir Belediyesi desteğiyle hayata geçirilen 3. İstanbul, bir ev sahibi olmak isteyenlere harika fırsatlar sunuyor.
Başakşehir'de 0 faiz ile 60 ay imkanı!

Artık 3.İstanbul olan Başakşehir’de 0 faiz ile 60 ay imkanı!

Al Zamil, Seha Yapı, Adesa ve Fuzul Grup ortaklığında ve Başakşehir Belediyesi desteğiyle hayata geçirilen 3. İstanbul, bir ev sahibi olmak isteyenlere harika fırsatlar sunuyor.

Başakşehir'de 0 faiz ile 60 ay imkanı!


3.İstanbul adıyla bölgenin en tutulan projesi cazip fırsatları ve kampanyaları ile ilk günden bu yana oldukça ilgi görüyor. Firmanın bünyesinde düzenlenen kampanyada konut satışları %5 peşinat ile 60 aya kadar vade farksız ayda 2.350 TL’den başlayan fiyatlarla kira ödermiş gibi ev sahibi olmak artık mümkün. 60 ay vadeli seçeneklerde 0 faiz uygulayarak faizsiz konut kredisi imkanı sağlıyor. Bu kampanya 31 Ağustos’ta son bulacak.

Başakşehir'de 0 faiz ile 60 ay imkanı!


116 bin metrekarenin üstünde yükselen 3. İstanbul Başakşehir projesinde 212 ticari ünite ve bin 203 konut bulunmakta. Üstelik arazinin 85 bin metrekaresi; yürüme yollarına, spor alanlarına ve yeşil alanlara ayrıldı bu sayede projenin büyük bir kısmı sosyal donatılarla donanmış oldu. Projede 2+1’den 4+1’e kadar pek çok konut seçenekleri yer alıyor. 4 aşamadan oluşan 3. İstanbul projesinde ilk aşamada üç tane olan Moda Blokları ile 2+1 ve 3+1 dairelerle özellikler çocuklu ve geniş aileler için ideal imkânlar sunuyor.

Başakşehir'de 0 faiz ile 60 ay imkanı!


3. İstanbul’da en büyük avantajlardan bir diğeri ise merkezi bir konumda bulunması. Proje; TEM Otoyolu’na sadece 5 dakika, E-5’e, 3. Havalimanı’na ve Atatürk Havalimanı’na 12 dakikalık bir sürede, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 30 dakika ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ise yalnızca 20 dakika mesafede konumlanmış durumda.