Hasanoğlu İnşaat Suudi Arabistanla İş Birliği Yaptı

25 yıla yakın bir süre içerisinde varlığını devam ettiren Hasanoğlu İnşaat, Suudi Arabistanlı Alasiri Grup ile iş birliği yaparak önemli bir adım attı.
Hasanoğlu İnşaat Suudi Arabistanla İş Birliği Yaptı

25 yıla yakın bir süre içerisinde varlığını devam ettiren Hasanoğlu İnşaat, Suudi Arabistanlı Alasiri Grup ile iş birliği yaparak önemli bir adım attı.

Hasanoğlu İnşaat, Suudi Arabistan’ın önemli gayrimenkul yatırımcıları arasında yer alan Alasiri Grup ile iş birliği yaparak önemli bir adım attı.

İnşaat sektöründe 25 yıla yakın süre içerisinde birçok yenilikçi projelere imza atan Hasanoğlu İnşaat, şimdi de Suudi Arabistan'ın önemli ailelerinden ve gayrimenkul yatırımcıları arasında yer alan Alasiri Grup ile ortak yatırımlar yapmak için harekete geçti.

İnşaat sektöründe yenilikçi projeleri ile markalaşmanın örnek firmaları arasında yer alan Hasanoğlu İnşaat, önemli bir adım attı. Suudi Arabistan'ın önemli gayrimenkul yatırımcıları arasında olan Alasiri Grup'un, Türkiye’deki temsilcisiyle iş birliği adına ilk adım atıldı.

İlk Proje Hayata Geçirilecek

Hasanoğlu inşaat, Suudi Arabistan’ın önemli gayrimenkul yatırımcılarından olan şirket ile ortak yatırımlar yapmak ve yeni projeler geliştirmek için çalışmalara başladı.

Yapılan iş birliği çerçevesinde yapılacak olan ilk proje, Hasanoğlu İnşaat’ın Bahçekent’te bulunan arsa yatırımı üzerinde hayata geçirilecek.

Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çep, Suudi Arabistan’ın önemli yatırımcıları ile yaptıkları iş birliği ile ilgili önemli bir adım attıklarını ve önemli bir grup ile iş birliğine gitmenin mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayarak; “Bugün çok önemli bir adım atarak, Alasiri Grup ile yeni bir iş birliğine imza attık. Suudi Arabistan’ın önemli ailelerinden olan Alasiri Grup aynı zamanda ülkenin en önemli gayrimenkul yatırımcılarından.

Böylesine önemli bir grup ile iş birliğine gitmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alasiri Grup ile birlikte ülkemiz ve sektörümüz adına çok önemli yatırımlar gerçekleştireceğiz” açıklamasını yaptı.

25 Yıldır Varlığını Sürdürüyor

Hasanoğlu İnşaat, 25 yıla yakın bir süredir varlığını sürdüren ve projelerini, geleceğin teknolojilerini, estetik ve fonksiyonellik ile birleştirerek, kalite ve güvenin ön planda olduğu yapılar inşa etmek için çalışmalar yapıyor.

Projelerindeki yenilikçi yaklaşımı ve kullanmış olduğu ileri teknoloji ile sektöründe öncü olmayı başaran Hasanoğulu İnşaat, kurulduğu ilk günden beri kamu alanında ve özel sektörde başarıyla sonuçlandırdığı projelerle adından söz ettirdi.