Royal Group 2 Mega Proje ile Türkiye'yi Temsil Ediyor

Royal Group 2 büyük proje ile Türkiye'yi temsil ediyor. Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli, heyete sunulacak projeler ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Royal Group 2 Mega Proje ile Türkiye'yi Temsil Ediyor

Royal Group 2 büyük proje ile Türkiye'yi temsil ediyor. Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli, heyete sunulacak projeler ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Royal Group, bütün projelerinde önce insan ve insan mutluluğundan yola çıkarak inşa eden Türkiye'nin lider inşaat firmaları arasında yer alıyor.

Royal Group, dünyanın en prestijli emlak ödülleri olan International Property Awards’da (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) Türkiye’yi temsil edecek.

Royal Grup 7 Farklı Kategoride Yarışacak

Dünya’da İnşaatın Oscarları olarak adlandırılan sektörün en saygın ödülleri arasında yer alan Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri ( International Property Awards) 22. kez sahipleriyle buluşuyor. Yalnızca en iyilerin yarıştığı ve uluslararası arenada büyük yankı bulan törenlerin bu seneki adresi İngiltere.

Türkiye’yi 2 dev projesiyle temsil eden Royal Group;

Yüksek katlı konut projesi,

Konut mimarisi,

Yüksek katlı konut mimarisi,

Konut iç mekan tasarımı ve satış ofisi, örnek daire,

Peyzaj mimarisi,

Gayrimenkul geliştirme,

Mimari tasarım /İç mekan tasarımı ile 7 farklı kategoride yarışıyor.

Uluslararası jüri, 80 kişilik profosyonel bir heyetten oluşuyor. 80 kişilik heyette; Caithness Lordu, Liverpool Lordu, Google İngiltere’den James Bacon, İngiliz Uluslararası Gayrimenkul Uzmanları Federasyonu Başkanı Peter Bolton King ve İngiltere Parlamentosunun lordları gibi saygın isimler bulunuyor.

Jüri çok dikkatli ve keskin kriterlere dayanarak projeleri inceliyor. Sunulan projelerde en önemli ölçüt; mükemmel mimari ve çevresel verim gücünü hedefleyen binaların inşa edilmesi ya da yenilenme çalışmaları olarak belirtildi.

Royal Group,yüksek mimari anlayışı ve çevre dostu yeni nesil teknolojileriyle çağdaş mimariye büyük yatırımlar yapıyor.

'Denenmemişi yapmak' anlayışı ile yola çıkıyor ve bir evden çok bir yaşam biçimi hedefliyor.

Bunların yanı sıra, özel mimari, ferah yaşam alanları ve işlevsel tasarım gibi üstünlükleriyle de birçok dünya devlerini arkada bırakıyor.

Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli, prestijli bir gecede ülkemizi temsil etmenin gurur verici bir duygu olduğunu dile getirdi.

Royal Group olarak, Royal Garden Kartal ve Sky Blue Rezidance projeleriyle tam 7 ayrı kategoride yarışacaklarını açıklayan Tolga Çehreli, gece ile ilgili tek temennilerinin ödülü ülkemize getirmek olduğunu vurgulayarak; Geçtiğimiz yıl 103 ülkenin katılımıyla gerçekleşen ve toplamda 10 Milyar TL değerinde projenin dahil olduğu gecenin küresel medyadaki değeri ise 100 milyon sterlini aşıyor. Bu bizler için uluslararası çapta önemli bir tanıtım imkanı demek. Dünyanın lokomotif sektörlerinden gayrimenkul alanında yaşanan bu atakları hem firmamız hem de ülkemiz için getirileri olan artılar olarak görüyoruz. Geceyle ilgili tek temennimiz ise ödülü ülkemize getirmek” açıklamasını yaptı.

Royal Group'un, iki farklı proje ile yer alacağı yarışma Ekim ayında sonuçlanacak. Ödüller ise İngiltere Kraliyet Ailesi tarafından kazanan yarışmacılara teslim edilecek.