Şile'de Stüyo Daire Fiyatına Müstakil Evler

Şile'de şehir hayatından uzaklaşıp huzurlu bir yaşam sürmek isteyenlerin tercihi oluyor. İster yazlık olarak kullanabileceğiniz, isterseniz dört mevsim yaşayabileceğiniz müstakil evlerde yaşama fırsatı sunuyor.
Şile'de Stüyo Daire Fiyatına Müstakil Evler

Şile'de şehir hayatından uzaklaşıp huzurlu bir yaşam sürmek isteyenlerin tercihi oluyor. İster yazlık olarak kullanabileceğiniz, isterseniz dört mevsim yaşayabileceğiniz müstakil evlerde yaşama fırsatı sunuyor.

Son dönemlerde Şile, en çok tercih edilen bölgeler arasında yer alıyor. İstanbul'un kalabalığından kaçmak isteyenlerin ama İstanbul'da yaşamak isteyenlerin tercih etmeye başladığı bölge haline geldi.

İster yazlık olarak kullanabileceğiniz isterseniz de 4 mevsim yaşayabileceğiniz doğayla iç içe bir yer olan Şile’ye son dönemlerde talep arttı.

Doğa Harikası Ormana Sahip

Şile, 60 km'lik sahile ve doğa harikası bir ormana sahip. İstanbul'a yakınlığı ile de tercih edilirken, bir yandan doğayla iç içe bir yaşam sürüp bir yanan da İstanbul’daki işinize yarım saat kadar kısa sürede ulaşabiliyorsunuz.

Şile’de İstanbul’un diğer semtlerine göre konut fiyatları daha uygun. Şile'ye son dönemlerde talebin artması ile markalı konut projelerinin yapımı da çoğaldı. Hayata geçirilen markalı projeler arasında en yenisi olan Şile merkezine 3 km uzaklıkta olan ForestVille, 2 katlı bloklardan oluşuyor.

ForestVille, 3 km'lik kum sahili bulunan, Şile'nin en güzel plajlarından birisi Kumbaba Plajına yürüme mesafesinde yer alıyor.

Stüdyo Daire Fiyatına Müstakil Ev Konforu

Şile'de hayata geçirilen yeni projelerin, eski büyük villa projelerine göre fiyat olarak daha uygun olması daha çok tercih edilmesini sağlıyor. Şile'de Villa-Ev adı altında projelendirilen yapıların en son projesi ForestVille, orman içinde yer alması ve bahçeye açılan kapıları ile müstakil ev konforu sunuyor. Bu projede, stüdyo daire fiyatına müstakil ev alabiliyorsunuz.

ForestVille Şile projesinden 49.000 TL peşinat ve 1.900 TL taksit ile ev almak mümkün.

4 Mevsim Yaşanabilen Huzur Dolu Bir Yer

İstanbul'un kalabalığından kaçmak isteyenlerin tercihi Şile oluyor. İstanbul'a yakınlığı ile de dikkat çeken bölge birçok fırsat sunuyor. Şile'nin çevresinde gezilecek birden fazla yer bulunuyor. Ağva ve Saklıgöl’ün yanı sıra Şile’nin Akçakese, İmrenli, Sahilköy gibi köyleri de son zamanlarda ilgi çekiyor.

Sadece hafta sonunu geçirmek isteyenlerin değil, 4 mevsim burada yaşamak isteyenlerinde tercihleri arasında Şile de yer alıyor. İstanbul'daki işlerine yarım saatte gidip gelmek ve akşamları doğa ile huzurlu zaman geçirmek isteyenlerin sayısı gittikçe artıyor.

Şehrin kalabalığından uzaklaşmak, doğayla iç içe zaman geçirmek ve huzurlu bir yaşam isteyenlerin tercihi Şile oluyor.