200 Bin TL'ye İzmir'de S Plaka İhalesi! Başvurular Alınmaya Başladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi yayımladığı duyuru ile 143 adet S plaka için ihale düzenleneceğini duyurdu. İhale muhammen bedeli 200.000 TL olarak açıklandı.
200 Bin TL'ye İzmir'de S Plaka İhalesi! Başvurular Alınmaya Başladı

S Plaka ihalesi için İzmir Büyükşehir Belediyesi duyuru yayımladı. Aliağa, Bergama, Dikili ve Kınık ilçelerinde faaliyet göstermek üzere 143 adet S plaka için ihale düzenleneceğini duyuran belediye başkanlığı, ihaleye katılacak olan isteklilerin neler yapması gerektiğini duyurdu.

İZMİR'DE S PLAKA İHALE İLANI

Belediye başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda ihalenin 25 Ağustos tarihinde düzenleneceği bildirildi. Öğlen saat 12.00'de başlayacak ihale için başvuruda bulunacaklar başvurularını bu tarihe kadar yapacaklar. Başvuru işlemleri belediye başkanlığının ilgili kurumu üzerinden şahsen yürütülecek.

İstekliler başvurular için İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ulaşım Dairesi Başkanlığı Ulaşım Koordinasyon Şube Müdürlüğü'nden ihale şartlamesini ücretsiz alacaklar. Ücretsiz alınan ihale şartnamesinde ihaleye katılmak isteyen firmalar yada kişilerin sağlamaları gereken koşullar yer aldı. Ayrıca vatandaşlar için ödenecek geçici teminat bedeli, başvuru evrakları ve ihale sürecinde gerekli olan diğer işlemler ihale şartnamesinde yer aldı.

İhale işlemlerine ilişkin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı "İhale; 26.08.2021 tarih, Perşembe günü, Saat: 15:00'da “Kültürpark (Fuar) Celal Atik Spor Salonu”'nda, İBŞB Encümeni tarafından yapılacaktır." açıklamasında bulundu.

Posta yoluyla yapılan başvurular için özel bir uyarıda bulunan belediye başkanlığı istenilen evrakların iadeli taahhütlü posta yolu ile en geç yukarıda belirtilen gün ve saatte İBŞB Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Ulaşım Koordinasyon Şube Müdürlüğü'ne ulaşacak şekilde postalanması gerektiği duyurdu.

İhaleye dair tüm detayları öğrenmek isteyenler başvurularını yapmadan önce İzmir Belediye Başkanlığı Bilgi için iletişim numarası 0(232) 293 16 87 / 1674 / 1307 numarasından detaylı bilgi edinebilirler.